Příspěvky uživatele - 179.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat pamp. trávu?, 8.5.2009
Já ji mám volně. Jsme na kopci, takže je tu hodně sucho - ale taky hodně vítr a hodně srážek, které ale okamžitě odtečou a neudrží se tu. Na zimu ji nijak nezakrývám a dokonce jsem ji 2 roky ani nestříhala, protože jsem zmeškala vhodnou dobu a potom... celý příspěvek >
Likvidace, 8.5.2009
To je sice možné, obzvláště pokud hned nato zaprší, ale zbytečně tím herbicidem plýtváte, účinnost se nijak nezvýší, je tam určité rozmezí do kterého lze dávkování zvyšovat, ale pak už se účinek nezvyšuje, ale spíše snižuje. Na pcháče a lopuchy je... celý příspěvek >
Likvidace, 8.5.2009
Ještě dodávám, že Kaput a Roundup je jen jiný obchodní název pro stejný herbicid (stejná účinná látka). Pokud se chcete vyhnout opakované aplikaci, lze použít granule s názvem Casoron, nasypou se na půdu a účinkují několik měsíců na vše co klíčí (u... celý příspěvek >
Likvidace, 8.5.2009
Ano, Garlon či Targa super, dále na trávy výborně funguje i Roundup, ale tam bych byla opatrná aby nezničil i okolní vegetaci. Ideální by byl v tomto případě zřejmě Zeazin, ale ten se již dlouhá léta nevyrábí. Natírat listy neředěným herbicidem... celý příspěvek >
Miscanthus zebrinus - vymizelo pruhování, 8.5.2009
Tak to je ještě dobrý, když zmizí jen pruhování. Mi po zimě zmizel celý Miscanthus (už původně nepruhovaný). Zůstala po něm jen díra. Po příjezdu na chalupu jsem nestačila zírat. Švagrová se přiznala, že ho na podzim seřezala. Takže buď vyhnil, anebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika