Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc na listech švestky domácí, 4.5.2009
Děkuji, počítám s tím - mám v záloze ještě jedno balení.
Nemoc na listech švestky domácí, 4.5.2009
Prosím vás - já to podle jednoho zdejšího doporučení postříkala právě tedˇOmitem - takže je to špatně? A když jsem postříkala větve jen kam jsem dosáhla, pomůže to asponˇ trochu? Máme tu přez ulici na poli takový švestkový hájík - bylo mi ho líto,... celý příspěvek >
Svlačec, 4.5.2009
Ale jo, bude nadšený - z toho, jak mě zase převezl! Po sekání vyleze ještě víc chapadel a plazí se pod trávou, těsně pod listem sekačky. Mám pocit, že se mi vysmívá... hlavně ten na skalce a v zelenině
Identifikace, 3.5.2009
Děkuji. Je to mnohonožka a je neškodná. Dokonce jí lidé chovají jako domácího mazlíčka, takže kdyby měl někdo zájem - mám jich tu spoustu!
Zimolez kamčatský - puklice, 3.5.2009
S puklicemi jsem bojovala dva roky na velkém oleadru. Každý týden jsem stříkala vodou s mýdlem, vodou s mýdlem a alkoholem, Bioolem, obden obírala, mazala listy olejem... a marně. Když se mi před týdnem začaly stěhovat na další oleandry, ibišky a... celý příspěvek >
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 3.5.2009
Také by mě zajímalo, jaké máte kdo s kompostérem zkušenosti. Komposty mám tři, i tak musím někdy běhat přez půl zahrady. Co přez rok zkompostuji, na jaře stihnu hned použít. Hlavně mě ze všeho nejméně baví přehazování. U kompostéru jsem to... celý příspěvek >
Jak rozšířit trávník bez setí nových semen?, 3.5.2009
Záleží na tom, jak velkou plochu chcete zatravnit a kolik času tomu chcete věnovat, ale jednu radu pro vás mám V místě, kde máte trávník nejhustší, nebo se vysemenˇuje, kde nechcete, vyrýpněte celý drn a přesaďte ho na prázdné místo. Místo po... celý příspěvek >
Identifikace, 2.5.2009 Obsahuje fotku
Víte někdo prosím co je tohle za tvora? Mám ho v celé zahradě, nevím jestli je prospěšný, nebo ne. Každopádně mě ale štve, protože mi pořád leze do baráku, zaleze někam do kouta, tam se stočí do kolečka a uschne. Nevím, co tam hledá...
Skalničky a propustná folie - brání prorůstání skalniček?, 2.5.2009
Tento způsob zakládání skalky zdá se mi poněkud podivný... Pokud se pokládá něco pod mulč, tak černá netkaná textilie, která brání prorůstání plevelů, ale propouští vodu. Nahoru se už žádná hlína nedává, rostliny rostou z otvorů, do kterých je... celý příspěvek >
Trvalky a stín, 30.4.2009
Dobrý den. Už jste zkoušela hosty, čemeřice, sasanky, barvínky, orlíčky, kapradí, konvalinky, zvonky a jirnice?
Tak co, už zmrzli?, 29.4.2009
Taková škoda! Raději bych zlikvidovala ty slimáky! Tedˇ si jen najdou jinou schovku... U nás po slimácích zatím ani vidu ani slizu, právě jsem se vrátila z obchůzky a afrikány jsou také v pořádku.
Co dat pod tuje, 29.4.2009
Snížením záhonku nezabráníte tomu, aby tam něco rostlo - můžete tam dávat posekanou trávu, ta vám to zmulčuje a nevypadá to špatně.
Petunie/surfinie, 28.4.2009 Obsahuje fotku
Letošní ještě nemám - nestíhám, ale pokochat se můžete...
Jakou popínavku vybrat?, 27.4.2009 Obsahuje fotku
Takhle si sousedovic poletka pohrála s naší jabloní! Co dělá pod zemí nevím, lezla k nám jen vrchem - možná proto, že nás od sousedů dělí betonová zídka, ale koření jim pod betonem. Pod stromem jsem neustále uklízela spadané suché větvičky a... celý příspěvek >
Slimáci, 24.4.2009
Hubit, hubit, hubit! Jinak vám ty potvory sežerou úplně všechno, třeba celý záhon čerstvě vysazených afrikánů spořádají za jednu noc! První rok jsem vstávala ve čtyři ráno a ještě po tmě v předklonu prohlížela celou zahradu a přesekávala je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika