Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu odcházejí mi kytky, 12.5.2009
Můj soused si také nechal vyměnit stará okna za plastová a prý teď na nich nemůže předpěstovávat sazeničky, protože jeho skla mají menší propustnost světla - nemůže to být tím?
Stevia rebaudiana (cukerná), 11.5.2009
Adri vaše zkušenosti mě zajímají, sama ještě žádné nemám. Vloni jsem si stevii objednala, ale přišla mi polochcíplá a už se nevzpamatovala. Letos jsem zakoupila semínka, ale později a pak už nebylo místo na oknech. Takže vám držím palce a já to... celý příspěvek >
Bylinky na menstruační potíže, 11.5.2009
Řebříček Uvolňuje napětí a křeče, zvyšuje krevní sráženlivost, často se lidově užívá při krvácivých stavech – nadměrné menstruaci. Dlouhodobé užívání vyvolává závratě, omámení, alergické vyrážky a bolesti hlavy. Během léčby neužíváme alkohol a... celý příspěvek >
Bylinky na menstruační potíže, 11.5.2009
Takže tady jsou slíbené bylinky a směsi na potíže s menstruací. Prosím vás – nejsem bylinkářka typu pana Janči, Zentricha apod., ale mám je ráda a zabývám se jimi hodně let. Informace, které uvádím, jsou posbírané zhruba ze třiceti různých... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - pelyněk, 11.5.2009
Já s tím souhlasím v případě, kdy si žena není jistá, zda je nebo není gravidní. Ale věřte mi, že spousta žen si naopak jistá je (důvod je snad jasný) a mohou si od té bolesti, nafouknutí a podrážděnosti, které doprovázejí opožděnou menstruaci,... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - pelyněk, 11.5.2009
To jsem samozřejmě pochopila, ale zkrátka věřím tomu, že když někdo pěstuje, sbírá a užívá bylinky, tak je obeznámen na co je použít, kdy je sbírat, zná nežádoucí účinky a kontraindikace atd.Pokud to neví, může se zeptat - od toho tu myslím toto... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - pelyněk, 10.5.2009
Tak jsem překontrolovala originál - je tam 2,5g bukvic, takže jsou zřejmě míněny plody buku. Ale receptů na bolestivou menstruaci je spoustu, zítra se na to mrknu a napíšu.
Bylinkové recepty - pelyněk, 10.5.2009
Také vím, které rostliny jsou jedovaté, přesto to neznamená, že půjdu někoho otrávit...
Bylinkové recepty - bez černý, 10.5.2009
To vypadá lákavě, až se mi sbíhají sliny! Určitě to vyzkouším, až mi uzraje materiál. A ta "borůvková" je odvozena od barvy nebo i chuti?
Bylinkové recepty - pelyněk, 10.5.2009
Každá žena snad ví, jestli má jen opožděnou mestruaci, nebo opožděnou s následkem...
Bylinkové recepty - pampeliška, 10.5.2009
Klidně do vodky, já jí používám také.
Bylinkové recepty - pampeliška, 10.5.2009
Pampeliškový likér 0,5 kg květů a větších omytých kořenů přelijeme 0,5 l převařené, vychladlé vody, 0,5 l lihu a cukru dle chuti. Necháme pár týdnů stát na slunci, občas protřepeme. Pak nálev přecedíme přes plátno a užíváme.
Bylinkové recepty - kopřiva, 10.5.2009
Samozřejmě, že bylinkami nelze léčit všechno, u závažných nemocí je třeba navštívit lékaře a po konzultaci s ním je možno použít byliny k podpůrné léčbě. Zde uvedené recepty jsou sesbírány z mnoha různých zdrojů a některé informace se mi zdají tak... celý příspěvek >
Housenky, 10.5.2009
Našla jsem to na růži, jen housenku (larvu?) mám hnědou...
Bylinkové recepty - pelyněk, 10.5.2009
V Rusku se říká, že v hořkosti pelyňku je obsaženo utrpení všeho lidstva. Pelyněk se nosí a spaluje (jako kadidlo) ke zvýšení psychických sil a vyvolávání duchů. Staré kouzelnické knihy tvrdí, že spalujeme-li ho na hřbitově, donutí duše mrtvých, aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika