Příspěvky uživatele - 157.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny, 6.5.2009
Hezký večer Napadla mne stejná myšlenka, ale Vy popisujete kondenzaci a skap dehtu nikoli dehtování.K dehtování cituji autora snad všech našich knížek o uzení p.Václava Vlka : "Dehtování, kterého se mnozí obávají.Nejškodlivější dehtování... celý příspěvek >
Stavba udírny, 6.5.2009 Obsahuje fotku
ještě nějaké fotky udírny
Stavba udírny, 6.5.2009
Hezký den Na podzim jsme postavili novou udírnu.Vše podle knih a příruček. A jelikož jsem si myslel, že už jsem velkej kluk a skoro všechno umím tak jsem po několikátém topení na prázdno pustil do uzení.45kg naloženého masa jsem po asi 3 hodinách... celý příspěvek >
Přírodní jezírko na písku, 23.4.2009
Hezký den Prosím o radu. Uvažuji o stavbě přírodního jezírka s využitím spodní vody, která je cca 80cm. pod terénem kde je cca 10m písku.Z tohoto usuzuji, že klasický postup s folií není možný-vodu nelze vyčerpat.Jezírko předpokládám 1000m2 na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika