Příspěvky uživatele - 213.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Názor na uskladnění jablek podle Receptáře, 16.2.2010
Já Receptář nesleduji, tudíž mě nevytáčí. Jablka skladuji ve dvou vrstvách, první stopkou dolů, druhou nahoru. Důvod je prostý, vyloučí se možnost vzájemného napíchání tvrdou stopkou.  Tak nízkou teplotu po celou dobu skladování nemám, ale... celý příspěvek >
Ochrana dřevěné nádoby, 6.5.2009
Řekl bych, že dřevěná nádoba nějak jednoduše a dostupně utěsnit nejde. Různou vlhkostí dřeva se mění i jeho rozměry, čímž vznikají spáry. Takový troky a sudy se odjakživa před použitím musely nechat ve vodě zatáhnout. Pokud vám tato... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009
Asi nejhumálnější smrt je injekcí, navštívil bych veterináře :-)
El. pilu Makitu nebo Dolmar, 30.11.2008
Modrá je dobrá
použití dřeva na uzení nebo grilování, 19.11.2008
Taky je potřeba přihlédnout k tomu, že co člověk, to jiná chuť. Osobně na základě rad různých udičů dub zavrhuji, ani sem ho nezkoušel. Prý je to z něho hořké. Buk je dobrý, ale mě osobně to víc voní a chutná na dřevě z ovocných... celý příspěvek >
Jakou ranou slivoň?, 3.11.2008
Jakou Vám neporadím, ale s lepoticí jsem tak nespokojen, že ji vykopu. Chuť žádná, připomíná euroblumy ze supermarketů a navíc nedrží na stromě, opadává před vyzráním.
Která zimní jabloň nepotřebuje chemii, 29.10.2008
Já bych k tomu přidal i Karmínu pro její brzskou, pravidelnou a poměrně velkou plodnost. 
Co teď s kadeřavostí?, 27.10.2008
Co jedinec, to jiný názor. A tak to má být. Můj názor je,  že nebudu chemicky ošetřovat stromy. Chemicky ošetřený si můžu koupit všude a vyjde mi to asi i levněji Hnojím, řežu, ale vůbec ničím je nestříkám. Pravda, vzhledově se... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
Tak tento test byl hodně nefér. Schválně sem se podíval ještě na test prášků na praní a tam to tak jednostranný nebylo. Jestliže doteď jsem bral Dolmar za slušnou značku, teď v mých očích jeho kredit poklesl.
Ředění slivovice, 11.10.2008
Pít třeba 65%ní slivovici je skoro sebevražda. Ředí se na přijatelnou mez, aby vynikla chuť. Já třeba ředím švestky na 55%. Mimochodem, každá slivovice je 2x pálená, nebo je to páleno ve speciální koloně. Jednou pálená se nazývá lavorovice :-) Jinak... celý příspěvek >
Lovení potěru, 8.10.2008
Použil bych rybářský čeřínek. Má plochu cca 1x 1m s nosnou kovovou konstrukcí.  Pokud nebudete lovit každoročně, dá se půjčit od nějakého rybáře.
Sázení brambor po staronovém způsobu, 24.9.2008
To přihrnování hlíny mě připomělo "taky jeden způsob pěstování". Bramboru zasadíte na spodek děrovanýho pytle s trochou hlíny.  Jak začne růst,  postupně vyhrnujete pytel a přisypáváte hlínu. To děláte co nejdelší dobu, brambora... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika