Příspěvky uživatele - 209.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
preprava kvasu, 6.1.2009
Aj keď to niekto neodporúča, ja mám dobré skúseností s miešaním kvasu. Prvý týždeň každý deň, potom raz za týždeň. Pripomínam ale že mám na sudoch kvasné zátky. Kyslík je teda následne vytlačený von. Prestávam miešať až tak týždeň pred predpokladaným... celý příspěvek >
Ako ďalej?, 6.1.2009
Zdravím Vás, som z Liptova. Problém s prevráteným Kvasom som vyriešil pálenicou 80 km od nás kde boli veľmi ochotní. Teraz mám ale druhý problém, Už 7 týždňov mám v 50 litrovej nádobe jablkový mušt. Počiatočná cukornatosť bola 16%. Je uložený v... celý příspěvek >
Bletilla, 1.1.2009
Prosím vás, má niekto nejaké skúsenosti s pestovaním rastliny Bletilla striata? Rád by som si ju na jar kúpil, ale neviem aké má pestovateľské nároky. 
jaká orchidej bude vhodná, 1.1.2009
krásne. Za koľko vám to cymbidium vykvitlo?
Cymbidium, 28.12.2008
Túto rastlinu pestujem len krátko. Cez leto bola von, v jeseni som ju premiestnil dnu, do miestnosti, kde sa nekúri (teplota cca 15 °C) s oknom na juh. Všimol som si, že mi ide kvitnúť. Minule sa mi na jej koreňoch objavil nejaký savý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika