Příspěvky uživatele - 152.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrozny mají málo velkých kuliček, 25.8.2009
Dobrý den,  mám u domu jednu hlavu révy, je napadená padlím. Asi jsem netrefila ten správný postřik. Mohu ji teď ostřihat a nechat jen dva tažně na příští rok, nebo mám počkat na zimu? Ráda bych se té hrůzy ze zahrádky zbavila, ale abych... celý příspěvek >
Břečťan na zelenou střechu?, 12.6.2009
Máme zelenou střechu desátým rokem. Mohu potvrdit, že skutečně nejlepší jsou rozchodníky. Břečťan se na sluníčku upeče. Sázeli jsme na jeden metr asi čtyři sazeničky, několik různých druhů, ty nejobyčejnější. Zpočátku to vypadalo nic moc, uchytily se... celý příspěvek >
Nosál rýhovaný, 3.6.2009
Lalokonosec opravdu vyžírá listy, přes den ho najdete, vylézá za setmění. Mohu potvrdit, zavlekl se k nám a je to děs!!!Vylíhl se mi asi z květníků fuchsií, žere i wistárii. Zatím jsem stříkala mospilanem, uvidím jak dál, asi zkusím sehnat na netu... celý příspěvek >
Tvarování smrku, 15.5.2009
Mozná se Vám to podaří. ale jak to bude vypadat? Asi nejste moc estét? zdravím V.
Padlí nebo co na růži?, 15.5.2009
Dík Lilly za podporu, já jsem se s tím celkem smířila, protože ta růžička fakt každý rok krásně kvete i přes to padlí, ale trochu jsem měla obavy, aby se nešířilo. Mívám ho trochu i na jablóňkách. Ale možná by tam bylo i tak. Ty totiž nerada stříkám,... celý příspěvek >
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 13.5.2009
Zastávám se také fuchsií. Jsou úžasně rozmanité. Jedou za čas je stříknu mospilanem a nemám na nich žádné breberky. Doporučuji fuchsie. V kombinovaných mísách jsou nádherné s bacopou i lobelkami.  Přeji krásné vybírání, Vlaďka
Padlí nebo co na růži?, 13.5.2009
Fuj, teď jsem si to po sobě přečetla, já vím, že se přece píše New Dawn V.
Padlí nebo co na růži?, 13.5.2009
Moc Vás nepotěším. Moje zkušenost je taková, že pokud daná odrůda není dost odolná, padlí nad postřiky vždy časem zvítězí.  Mám růžičku, přesně nevím odrůdu, možná Super Dorothy, tu jsem našla nejvíc podobnou(drobné sytě růžové hrozny kvítků).... celý příspěvek >
Pivonky a růže, 6.5.2009
Souhlasím, dávám levanduli, mateřídoušku, tymiány a dobromysl. Tyto bylinky krásně růže doplní a i chrání. Je jich spousta druhů. Pivoňky by myslím zabraly na tak malém prostoru moc místa.  Přeji krásné rozhodování:) Vlaďka
Přerostlá levandule, 4.5.2009
Nebojte, obroste, zalévejte. Keříky levandule mi zlikvidovala štěňata, když vyrostla a zmoudřela, přestala lítat přes záhon, levandule obrostla a krásně zmlazená kvetla.
Zlatohlávek zlatý, 4.5.2009
Zdravím, a přidávám, že u nás na Brdech mi s úspěchem o víkendu desítky zlatohlávků likvidovaly květy rododendronu.  Letos se objevili poprvé, před lety jsem zde našla tak jednoho, dva za rok... Krásní, ale o zahradu mám docela strach. Co asi... celý příspěvek >
Herbicid na jednoděložné, 21.4.2009
Prosím, jaké máte zkušenosti s likvidací prorůstající trávy ve vřesovišti? před lety jsem ho zakládala na textilii, ale i přes ni se v rozkládající se mulč. kůře rozrůstají plevele a nejhorší je tráva ve vřesu. To se nedá vyplít!  Co s... celý příspěvek >
Hnojení, 10.4.2009
Dobrý den, sázela jsem v březnu nové růžičky. Dostaly trochu kompostu a lepší zeminy. Za jak dlouho po výsadbě je mohu ještě přihnojit, abych jim neuškodila? Už pěkně raší, nemohu se dočkat květů, jsou to mé první angličanky:)  Díky za rady,... celý příspěvek >
Ruze parade, 31.3.2009
Díky Lilly, moc ráda čtu Vaše příspěvky, to by vydalo na knihu, šla bych si ji hned koupit...  V H. jsem si připadala jako ve snu, nevěděla jsem kterou dřív. V zimě jsem objevila toto forum, angličanky jsem znala z jakéhosi zahraničního... celý příspěvek >
Wisteria floribunda - jak správně řezat už vím?, 2.3.2009
Já tedy zalévám i hnojím, střihám,odměnila se mi pergolou plnou fialové nádhery... Výhony bych nechala vedené, kam chcete aby rostlina směřovala, kvete hlavně na bočních, ty se zkraccují v létě a koncem zimy.  Teď řeším, jestli plody... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika