Příspěvky uživatele - 168.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šasi na sekačku, 5.5.2011
Dobrý den, sháním šasi na sekačku R 434, můžete poradit, kde bych to sehnal. Děkuji
Hnědý šlem na dně, 1.7.2009
Dobrý den. Můžu se zeptat na ten šlem, který se za sluných dnů obalí bublinkami a vyplave nahoru.čím to je a jak s tím bojovat? Šiška R.
Pulci proti řasám, 29.5.2009
Nám všechny pulce a bylo jich mraky sežrali karasi.6 karasů asi 10 cm velkých.Pár pulců se dostalo do bečky s dešťovou vodou, kde pěkně vyrostli.Když už jsem si myslel že jsou dost velcí a dal je zpět do jezírka tak byli během chvilky sežráni.Nechápu... celý příspěvek >
Kde sehnat kameny na skalku, 29.4.2009
Také mám kameny ze Žlutavy, jsou tam ochotní a i cenově jsem byl velmi spokojený.
Zahradní jezírko - akvarijní ryby, 14.4.2009
Mněl jsem mečovky i paví oka.Prosperovali velmi dobře a namnožily se.Na podzim jsem je vylovil a rozdal.Romansis
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 12.6.2008
Jsem taky pro fotky. Šiška Roman.
Rybníček nebo žabinec?, 30.5.2008
Taky se nám v jezírku namnožily.Je jich obrovské množství.Škoda že jsem je nevyfotil.Postupně se dostávají do filtru, odkud je vylovuji síťkou a odvážím do nedalekého rybníka.Vracet zpět do jezírka nemá cenu, protože by se zase vrátily zpět... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 20.5.2008
Můžete mi prosím popsat jak funguje filtrace s tím vzduchováním?Nějaké odkazy na jiné diskuze či fotogalerie? Děkuji Šiška.
Průchodky do sudu, 12.5.2008
Tak to je mazec.Super.
Mandlovník, 18.9.2007
Dobrý den. Chtěl bych trochu přispět do tohoto velice zajímavého tématu. Nejsem žádný odborník a ani pěstitel. V podstatě začínám a Mandlovník bych si někdy rád pořídil. Moje zkušenost je taková, že můj strýc má a nebo měl (dlouho jsem u něj nebyl) u... celý příspěvek >
Stříhání, 18.9.2007
Jsem zadavatel. Oběma vám děkuji. Určitě pokud narazím na nějakou literaturu, tak si ji pravděpodobně pořídím.
Stříhání, 18.9.2007
Pane moc vám děkuji za rady a hlavně za ochotu. Rozhodně jabloně na jaře ořežu, protože s větvemi mám další plány. Chtěl bych se vás zeptat jestli bych vám mohl napsat na váš email, protože bych potřeboval poradit i s meruňkami. Když jsem koupil... celý příspěvek >
Stříhání, 18.9.2007
Jsem zadavatel. Děkuji za odpověď. Prosím vás a mohu tedy ještě letos zastříhat ty jabloně? Popřípadě kdy je nejvhodnější zastříhávat z jara a na podzim. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika