Příspěvky uživatele - 66.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hnojení kamčatské borůvky, 25.1.2007
Možná je lepší moc ji neopečovávat. Víte přece, že nejhorší sedlák má největší brambory. Kamčatská roste velmi brzy na jaře a to je v půdě vláhy dost. Zalít je vhodné jen v květnu, když je sucho a nalévají se plody. Na hnojení je nejlepší plné... celý příspěvek >
Dřín kanadský - kde sehnat, 22.12.2006
Říkají tomu všemu jahody, ale jeden nestačí zírat, co jim tam všechno roste. I ty obrázky z tundry jsou pěkné,
Neplodící josta, 15.12.2006 Obsahuje fotku
Mě josta chutná, každoročně mám keře obalené plody. Když jsem měl jen jeden keř, tak to s plody bylo podstatně horší. Ovšem pod ořešákem bych ji zásadně nepěstoval. Pod ním jen máloco dobře poroste.
Ostružiník Thornfree a malinoostružiník Tayberry Gorda, 15.12.2006
Na chuť malinoostružiníku si také nemohu stěžovat. Chce jen občas zalít. Nevýhodu vidím v tom, že by se šlahouny měly vyvazovat a on velmi bujně roste, takže většinu výhonů musím průběžně likvidovat. Dost se také rozrůstá do stran a brzy by... celý příspěvek >
rakytník, 15.12.2006
Rakytníky jsou dost háklivé na poškození kořenů. I poměrně malé poškození povrchu půdy poblíž rostliny vede k jejímu zániku.  Proto větší rostlinu bych nebral, ani kdyby mi ji dotyčný dával zadarmo a sám mi ji chtěl přijet zasadit na zahradu,... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 15.12.2006 Obsahuje fotku
Tak to je výborná rada. Také jsem si porůznu u silnice natrhal pár špendlíků a pecky zasadil. Roste to dost bujně, Dnes již z nich mám skoro dvoumetrové stromky, ale letos ještě neplodily. Pokud budou plody špatné, tak na ně naroubuji něco lepšího od... celý příspěvek >
Lze řezat kamčatskou borůvku?, 13.12.2006
Alasku (muchovník olšolistý) prodává zahradnictví Kruh a některá další. Pravdu má Eva, že chuť není nic moc, spíše mdlá nasládlá. Víc mi chutná muchovník kanadský.
Lze řezat kamčatskou borůvku?, 13.12.2006
Lidi, kde ty neplodící kamčatské borůvky kupujete? Vždyť často jsou plody již na keříku v květináči při koupi. Vysadil jsem je do mizerné jílovité půdy a kromě jarního přihnojení cereritem se o ně nijak nestarám. Pravda, sem tam je zaleju. A plodí... celý příspěvek >
Nasázel jsem kiwi, 20.7.2006
Každý je někde u vody nebo na zahradě zalévá. Já jsem nakoupil v Kruhu kiwi čínské (2+1) - ta mi přes zimu zcela vymrzla od kořenů, protože jsem je nepřihrnul. Dále pak porůznu několik sazenic minikiwi. Rovněž něco vymzrlo a mám nyní tři... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika