Příspěvky uživatele - 166.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo 641 - motor. pila - seřízení či manuál, 24.4.2009
Děkuji za tip - zkusím. Chystal jsem se napsat do Německa, ale nejdřív bych musel sehnat někoho, kdo mi to přeloží z češtiny. České zastoupení mne nenapadlo, ale určitě to bude schůdnější cesta.
Solo 641 - motor. pila - seřízení či manuál, 23.4.2009
Děkuji moc za snahu poradit a pomoci, ale správně jste uhodl, že s opravou pil nemám nejen skoro žádné, ale vůbec žádné zkušenosti. Kdykoliv předtím jsem měl nějakou pilu půjčenou, žádný problém nikdy nebyl. Tohle mě trošku zaskočilo, protože po... celý příspěvek >
Solo 641 - motor. pila - seřízení či manuál, 23.4.2009
Dobrý den, nenajde se tady, prosím, někdo, kdo by věděl, jak seřídit tuto pilu, případně vlastnil manuál (nejlépe v češtině) a byl by ochotný ho bud nascanovat nebo aspon ofotit?  Pilu jsem nedávno koupil.Mám problém s výkonem - pila jde dobře... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika