Příspěvky uživatele - 11.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šunka bez rychlosolí, 6.2.2020
Šunku jsem začal dělat v době, kdy rychlosůl nebyla a se sanytrem by muselo být maso naložené týdny. Fungovalo to bez problémů. Pro lepší pevnost jsem ke kostkám masa přidával jemně umleté vařené kůže. Mělo to jen jeden háček - tu šunku bez rychlosoi... celý příspěvek >
Kurovec, mam se bat?, 6.2.2020
Šíření kůrovce transportem dřeva je možné, ale ve stávající kalamitě hraje druhořadou roli. Brouci umějí létat a vhodné stromy si najdou i na dálku.
Sprašnost meruněk..., 5.4.2007
mám zahradu chráněnou ze všech stran zdí a i když jí nemám v úplně ideálním kraji pro pěstování meruněk (kousek od hranic středočeského kraje směrem na sever) rozhodla jsem se to s nimi zkusit. Nastudovala jsem tady všechny možné rady pro... celý příspěvek >
hnojení kamčatské borůvky, 24.1.2007
Loni jsem si koupila na chalupu do Tábora borůvku a teď, v té teplé zimě, má už v lednu poupata, jen rozkvést. Takže letos budu zřejmě bez úrody, buď to zmrznou květy nebo nebudou čmeláci :o(. No to nevyřešíme. Ale poradí mi někdo, jak mám borůvku... celý příspěvek >
Kroucení listů, 17.5.2006
Listy se kroutí pravděpodobně kvůli mšicím. Pokud jich je málo, otrhejte je a pokud víc, postříkejte proti mšicím.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika