Příspěvky uživatele - 217.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okousané jabloně, 19.2.2010
Máme teď taky problém s okusem. Máme ovocné stromky tři roky po výsadbě, nikdy tady nebyli ani zajíci ani srny, tak jsme nedávali žádnou ochranu. Ale letos jsme právě zjistili, že všechny kmínky jsou okousané. Zkusíme je ještě zachránit stromovým... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.2.2010
Ahoj Ello, musím ještě napsat k těm bylinkám. Vysadila jsem si mimo jiné i petržel hladkolistou a nevím, jestli to bylo tím, že tady je úplně nevyčerpaná půda, ale z petržele vyrostl keř, přežila zimu a přes další léto se rozrostla ještě víc, měla na... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 12.2.2010
S těma kamenama to máme stejně, my máme nad sebou vinohrady a já od tam pořád něco snáším. A kytičky zrovna tak, nemá cenu sázet všechno, co se mně líbí, když to k sobě stylově potom vůbec nejde. Na druhé straně zase nemám moc ráda zahrady... celý příspěvek >
Odrůdy pnoucích růží, příprava stanoviště, 10.2.2010
Určitě si ji vysadím, vypadá krásně. Ale kolik let trvalo, než dorostla do této velikosti?
Pochlubte se svojí zahrádkou, 10.2.2010
Ello, to je nádhera. A s tou zdí máte naprostou pravdu, to schovávat pod maltu by byla hrozná škoda. Vy na to máte vyloženě cit - rostliny, kameny, doplňky. Moc to obdivuji a nemůžu se dočkat, až se mně to tady taky trochu rozroste a hlavně se nemůžu... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 8.2.2010
Dnes jsem uviděla fotky Vaší zahrádky a úplně jsem se do ní zamilovala. Máte to nádherné!!! Včetně té čarodějnice. Já teprve začínám, ale toto je ztělesnění mojí představy. Zdraví Vlasta.
Odrůdy pnoucích růží, příprava stanoviště, 8.2.2010
Dona Juana mám od loňského roku, letos bude mít první zimu a hned tak tuhou. Ale spoléhám na sněhovou pokrývku. V létě kvetla krásně a vysadila jsem k ní plamének Nely Moser. Chtěla bych i New Down, dařilo by se jí dobře u cihlové zdi situované na... celý příspěvek >
Buganvília, 22.1.2010
V létě jsem měla nádhernou buganvilii, ale na podzim jsem ji pozdě zazimovala a mám dojem, že zmrzla. Dlouho měla pořád listy i barevné listeny, ale teď už všechno opadalo a nevypadá moc dobře. Zalévám dost málo a teď zjišťuji, že to bude asi ta... celý příspěvek >
Popínavá dřevina na svah, 15.9.2009
Vaše vize zahrádky ve svahu mě nadchla. Na jaře budu řešit podobný problém před domem. Můžete mně říct, který druh jalovce máte na mysli?Jeřábník vůbec neznám, ale už ho jdu hledat na internetu. Děkuji předem za informaci.
Přísavník, 10.9.2009
Moc děkuji za rady. Asi bych se rozhodla pro odrůdu Veitchii, ale mám trochu strach z toho namrzání. Jsme na Jižní Moravě, tak to asi risknu. Ještě jednou všem děkuji.
Přísavník, 9.9.2009
Prosím o radu -  chtěla bych na fasádu, která je na jihovýchodní straně, vysadit přísavník. Původně jsem chtěla vysadit přísavník pětilistý (psí víno), ale dočetla jsem se, že přísavník trojcípý "Veitchii" je na fasádu vhodnější.... celý příspěvek >
Kudlanka, 9.9.2009
Ano, bydlíme na Jižní Moravě. Přestěhovali jsme se z města a tak zase objevuji jiný svět. To jsem ráda, že je to běžná záležitost a snad jich tady taky bude víc.
Kudlanka, 8.9.2009
Chtěla bych se zeptat, jestli se někdo setkal v ČR s kudlankou v přírodě. Našla sem ji sedět na komuli, mám sice fotku, ale není moc ostrá. Včera jsem stříhala levanduli a zjistila jsem, že bydlí pro změnu tam. Myslela jsem, že žije jižněji. Nebo je... celý příspěvek >
Komule davidova, 31.8.2009
Komuli nabízí Bakker, ale prodává balení tří kusů a cena kolem 600,- Kč.
Komule davidova, 28.8.2009
Komule jsem kupovala loni v zahradnictví a můžu vás ujistit, že ani při osobním nákupu nemáte zaručeno, že koupíte to, co chcete. Kupovala jsem dva keře ve fialové barvě a jeden s označením "Golden" a stejně vykvetl taky fialově. Chtěla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika