Příspěvky uživatele - 96.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
2m živý plot rychle a na dlouho - je to sci-fi?, 20.11.2009
Jak a kdy jej stříháte? Přes zimu krásný, na jaře hodně osychá. Reaguje stejně, ať stříhám v březnu či v červnu.
Čačanska Najbolja, 12.11.2009
Jsem taky z Valašska - Vsetín - jižní svah - stejné problémy. Lepotica definitivně "odešla" - zhruba 5 let nadúroda, pak rapidní úbytek plodů a prosychání, nakonec strom o průměru cca 30 cm sklátil zimní vítr - v krčku kmene proschlá.... celý příspěvek >
Jak namnožit Cypřišovec leylandův?, 10.11.2009
Při koupi sazenic mi byla dána informace, že doroste max. do 6 m. Je to pravda? Zastřihávat se moc nedá, reaguje zasycháním  /na jaře hodně silným/.   Do jaké výšky opravdu doroste? Děkuji za reakci.
Zlatohlávek zlatý, 7.11.2009
Konečně vím, o jakého brouka se jedná - zavrtává se všude tam, kde je pohnojeno kravským hnojem.  Při přerývání larvy vybírám - ani ptáci jejich larvy nechtějí. Velký výskyt zatím není a ani jsem je nepřistihla při "mlsání" - jenom je... celý příspěvek >
Jaké podnože do těžkých půd?, 7.11.2009
Jabloně na A2 a hrušně na semenáči nabízí školka Zlín-Malenovice /Arbia/. Sama mám obdobné půdní podmínky /Valašsko/ a osvědčila se mně kromě A2 i podnož MM106 - středně bujně rostoucí stromek, záleží, co na něm je naroubováno. Dobře mi rostou... celý příspěvek >
Nonety - matčino, dají se ještě sehnat?, 5.11.2009
Matčino jsem koupila se zahradou a nedám na ně dopustit. Plodí naprosto pravidelně a bohatě i v letech, kdy jabloně nezarodí. Plodí na dlouhém dřevě. Proti kvěopasu stříkat ji nemusím, ten probere bohatou násadu květů, jinak se musí probrat ručně.... celý příspěvek >
Kotel nebo vřeteno, 5.11.2009
Ráda bych navázala - jako vřetena pěstuji jabloně, což se při nedávné sněhoé kalamitě znamenitě vyplatilo. Ale je možné zapěstovat vřeteno i u meruňky?  -  v této diskusi se  často píše o meru\ňce coby o velice bujně rostoucím stromě.... celý příspěvek >
Usychání tůjí, 25.10.2009
Tož mám stejný problém. Máme jílovitou půdu. Hořkou sůl jsem aplikoval. Začali jsme více zalévat...  Jak čtu dosavadní reakce, nikdo si zatím není jistý o co jde... asi je to nějaká nemoc... Co s tím patrně hned tak nedovím... ... celý příspěvek >
Lukon Glads, 25.10.2009
Také jsem s obavami objednala docela věší množství trvalek, zásilka přišla do týdne, rostlinky se ujaly všechny, já za sebe tuto zás. firmu mohu doporučit, jsou rychlí a dodali to, co jsem objednala, květináčky byly řádně popsané a z velkého množství... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 25.10.2009
Chtěla jsem si koupit ve školce Lealu pro uvádění nenáročnosti na půdu a mrazuvzdornost, měli ji ale jenom jako semenáč. Vymluvili mně ji s odůvodněním, že pokud jde o výsadbu do okrajové oblasti s těžší půdou, po třech letech semenáč... celý příspěvek >
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 21.10.2009
Ještě bych se ráda zeptala, v jakém druhu obchodu papírový pytel sežřenu - v papírnictví ne, ve stavebninách? Dala by se ochrana řešit i jinak? Děkuji. ZdeňkaT.
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 19.10.2009
Děkuji za radu, a obalit ji netkanou textilií, nebylo by to lepší než papír? Hm, jenomže ta se asi za vlhka na kůru přilepí, a to určitě není nic dobrého, že?
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 19.10.2009
Uvažovala jsem stejně, jenže v naší oblasti je v posledních letech hodně sucho a nemám až zas tak moc možnost hlídat závlahu, tak musím riskovat a spoléhat nejenom na nezmrznutí, ale i na přirozenou zimní vláhu. Děkuji.
Nejaromatictejsi odruda, 19.10.2009
Hm, tedy moc povzbuzující odpověď to není. Protože meruňky miluji, napadlo mne kdysi zasadit ji poblíž skleníku a jednu větev vyvést dovnitř - nedošlo k tomu, takže jsem ráda za tyhlety nové výpěstky. Přesto se budu těšit. Pokud někomu řeknu, že... celý příspěvek >
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 19.10.2009
Pokud budu ještě teď na podzim meruňku sadit, mám ji ještě i zastřihnout - tipuji, že bych to měla nechat až na jaro jako u jiných peckovin. Mýlím se? Meruňku jsem ještě nikdy neměla - na Valašsku to nikdy nešlo, teď jsem se dočetla o LEALE, tak to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika