Příspěvky uživatele - 6.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břízy, 27.8.2010
My to měli na břízách taky a loni se nám v těch místech, při silném větru, větve polámaly. Rány byly zahojené, žádný problém, ale prostě v tom místě zůžení to prasklo. 
Prosím o radu ve výběru živého plotu, 9.8.2010
V tomto Vám asi nejlépe poradí pan Josef, jeho názory se mi jeví jako fajn a jsou z jeho zkušeností. Smrky jsou pěkné, ale asi by se tam moc nehodily, co thúje? Já je sice nemusím, ale zase celkem narůstají, když budou mít dole holý kmínek, tak to... celý příspěvek >
Prosím o doporučení sekačky na cca 2400 m2, 19.6.2010
Pekne, mate nekdo konkretni zkusenosti s timto vyrobcem - na webu vypadaji stroje moc dobre.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 19.6.2010
Ja na neco podobneho kdysi zkusilEinhell, fakt ein hell, nikdy vic. Ted mam Husqvarnu 128R, drzi, a navic po posekani mych 200 m2 strane nerozbryndam kafe.
Prosím o doporučení sekačky na cca 2400 m2, 19.6.2010
Jake?
Prosím o doporučení sekačky na cca 2400 m2, 19.6.2010
Mam podobny problem. Vetsi plocha, mulcovani by se hodilo, obcas je to trochu teren. Momentalne jsem velmi spokojenym majitelem Vari Adela s Hondou. Potreboval i klasickou sekacku se sbernym kosem - ale podobnych vlastnosti- tedy sekacka velmi... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 24.10.2009
Snad toto vlákno ještě někdo čte, měl bych jeden dotaz ke složení - spíše balzámů nežli štěpařských vosků: -některé komerčně vyráběné balzámy obsahují látky, urychlující zavalování rány - jedná se zřejmě o některý z rostlinných hormonů, používaných... celý příspěvek >
Poraďte rychle rostoucí jehličnan nebo stálezelený strom, 11.10.2009
To už nám může být jedno, budem tu už jenom 145 Dala by se po dosažení kýženého vzrůstu ´zastřihávat´? Přijde mi to ale možná jako zbytečné trápení stromu, když by se dal sehnat vzrůstově přijatelnější - cca 3 m
Odrůda smrku pichlavého menšího vzrůstu?, 11.10.2009
Výška OK, ale sucho se mu asi líbit nebude...
Vertikutátor?, 4.10.2009
U vertikutátoru je krom síly motoru a záběru velmi důležité pracovní ústrojí. WolfGarten má krom prořezávacích nožů také vyhrabávací pružinky, které trávník vyhrabou. Tady je možno vidět pohled na pracovní ústrojí i výslednou kvalitu práce. Trávník... celý příspěvek >
Usychání tůjí, 13.8.2009
Díky za rady - nastlala jsem pod ně co to šlo a hořkou sůl aplikovala taky. Ještě co s oschlými větvičkami - odstranit?
Český ráj, 13.8.2009
Ametyst dozrává v těchto dnech(300m n.m.) V minulém roce byl vybarvenější a více voněl, avšak svou aromatickou chutí určitě překonává leckterou letní odrůdu. Jeho předností dále je, že nepadá a ani vosy mu nevěnují svou pozornost. Hora.
Dávkování alternativní chemie, 26.7.2009
Přesnou kuchařku vám někdo dá těžko, hlavně proto, že každý má trochu jinou vodu. A i kdyby to udělal, neznamená to, že vodu jako víno budete mít taky. P.S. pH směrem nahoru lze upravit i hydroxidem
Zavčelení sadů a zahrad, 22.4.2009
K sepsání tohoto dotazu/zamyšlení mne vyprovokoval novinový článek a hlavně dnešní odpolední procházka zahradou (17:00 hod, 18 oC ve stínu, slunečno): hrušně, třešně, višně, švestky kvetou naplno, některé jabloně začínají nakvétat (pěnišníky,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika