Příspěvky uživatele - 92.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 24.4.2009
ale co když majitel nemá psa úplně zvládnutého a pes ho nerespektuje a bude to po majiteli přečůrávat? Jinak já se také chystám na el.plot, máme zahradu 3000metrů a ustoupila jsem z původního záměru betonové podezdívky půl metru do země a... celý příspěvek >
Jak se zbavit divokých včel, 22.4.2009
my jsme takto měli včely na půdě domu (velká plocha) taky v otvorech... Po aplikaci čtyř různých sprejů jsme to vzdali a zavolali dezinsekční firmu která včely zlikvidovala postřikem.. Pokud máte malou plochu tak to ani nevyjde draho - tak... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 22.4.2009
Pánové netřeba se nadále hádat :-) Přečetla jsem si zde spoustu zajímavých postřehů... Možná pro Vás jsme udělali špatně ale zavolali jsme na včely (ne medonosné) firmu a ta vystříkala jak půdu, tak stodolu zevnitř a i podhledy kolem obou budov - kde... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 22.4.2009
opravdu nevím o jakou včelu se jedná... Ale ta "medonosná" to určitě není... Širší zadeček, možná i trochu větší tělo, tmavší barva. A hodně pro nevčelaře... nemohu odhadnou přesně ale tisíc jich bylo určitě... možná i víc, kdo ví... Když... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 22.4.2009
od tazatelky - ano všechno pojivo je zvětralé... je to starý dům a půdu zatím nikdo nikdy nerekonstruoval - kromě nové střechy...
Jak se zbavit včel?, 22.4.2009
Dobrý den, jaké to jsou včely opravdu nevím, každopádně to nejsou ty co běžně vídávám v okolí včelařských úlů a vůbec všude... Tyto jsou jakoby širší, mají trochu "rozpláclý zadeček" a jsou tmavší než normální včely... Každopádně jsme... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 15.4.2009
Prosím o radu zkušenějších... Koupili jsme starý vesnický dům s obrovskou půdou kde se nám usídlily divoké (lesní?) včely. Dělají nám díry v omítce a mezi cihlami, přes den létají pod krovy a hledají další otvory. Jsou také kolem stodoly a je jich... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika