Příspěvky uživatele - 34.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 500 vs. Castor CP 522, 5.1.2010
Já bych Vám doporučil značku Castor. Mám od nich křovinořez _Castor 36D_používám jej 9let bez jediného problému. Motorovou pilu Castor CP 422S_ je vní japonský motor Komatsu - Zenoah a montují se ve Slovenském Poprdě, takže žádná... celý příspěvek >
Jak se zbavit divokých včel, 22.4.2009
Také díky za odpověď. Kde včely přesně sídlí v mém případě zjistit nejde, lezou totiž úplně všude do zdi a do komínu (plocha v délce 10 x 5m) a do různých zákoutí, tak se asi na to siření také raději vyprdnu a rovnou kontaktuji hasiče a uvidím jak... celý příspěvek >
Jak se zbavit divokých včel, 22.4.2009
Děkuji za odpověď, hasiče jsem měl v plánu jako poslední možnost, ale podle toho co jsem zjistil vše na netu, tak nic moc účinného co bych aplikoval sám není. Ještě mi poradili je zkusit vykouřit sirnatými knoty, ale jak přesně na to a jak nahnat... celý příspěvek >
Jak se zbavit divokých včel, 22.4.2009
Dobrý den, na podzim minulého roku jsem koupil starší domeček, a s příchodem jara jsem zjistil, že nezomítnutá sousedova severní zeď je plná otvorů ze kterých létají včely. Nejedná se pouze o jeden vchod, ala si o cca. 10 otvorů v různých... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika