Příspěvky uživatele - 31.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek pokojový - řízkování, 4.3.2016
Díky za návod na řízkování ve vodě. Nařezala jsem řízky dala do sklenice s vodou, sklenici obalila hadrem a ještě jsem to všechno dala do krabice od mléka :-D, snad se zadaří, rozhodně za pokus to stojí.
Housenky mi likvidují přísady paprik, 22.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den Je to asi 14 dní co jsem koupil substrát a semínka paprik.Nasadil jsem je a teď když už mají rostlinky asi 3cm tak mi jednu po druhé žerou nějaké housenky.Nakousnou stonek pod hlínou a rostlinka zvadne. Dají se přesadit už teď?A co... celý příspěvek >
Které rostliny v zimní zahradě snesou až 40C?, 29.5.2009
prosím, mám novou zimní zahradu, ne moc velkou tak 4x2m.Co mám koupit co vydrží i obrovské tropy 40-50C a zároveň je tam můžu nechat v zimě tak +10C.Díky
Pulci proti řasám, 29.5.2009
Jardo, a to musíš pro pulce každý rok? Není jednodušší si tam vysadit pár žab? Oni se zde spáří a máš pulce. Pak všichni odskáčou pryč. Ale jak je známo, žáby si to místo páření pamatují a zase každý rok na jaře se sem vrací a opakuje se vše dokola.... celý příspěvek >
Stříhání habrů, 28.5.2009
30 let a výšku 150 cm? Tomu se mi moc nechce věřit, leda je musel radikálně omladit. A to je taky trochu risk. maruš
Založení živého plotu, 28.5.2009
mulčovací kůra ano, ale textilie je zbytečná. Habr při dobré péči je pěkný hned odspodu čili těsně nad zemí.Plevel nemá moc šance. Je pravda, že stařím trochu odspodu vyholuje, ale to tak až za 6-8 let a to té textilií už stejně končí životnost.... celý příspěvek >
Popínavka do stínu, 26.5.2009
Nechápu moc dotaz. Pokud vím tak lonicera je přece ovíjivá rostlina, ktérá se potřebuje kolem něčeho otáčet. Na zdi se neudrží. Leda máte-li tam mříž.
Jakou stromkovou kytku?, 26.5.2009
Pod hruškou nebo jiným ovoc. stromem stromkový okrasný keř? To určitě nebude moc pěkný, spíš strašný. Maruš
Živý plot kolem dětského hřiště, 26.5.2009
Taky bych radši volila tavolník. Mochna sice kvete téměř celé léto, ale je s ní dost práce. Já ji musím stříhat 2x za rok, na jaře a na podzim. Jinak je škaredá.Maruš
Vzdálenost keřů od plotu, 15.5.2009
To je, ale zvláštní zahradník, že vám vysadil také habry. Vždyť vy jste mohli využít jeho habru ke cloně, nebo větru, stejně jeho har bude za chvíli u Vás. A vám už stačily jen nějaké pěkné barevné keříky před něj. Nechápu to.
Co zvolit, 14.5.2009
Tak já mám 3600 m2 a bez práce nejde nic.
Co zvolit, 14.5.2009
Tak zase nic, buxus je krušpánek, a to pán vyřadil hned.
Rosa rugosa, 11.5.2009
já mám tyto růže 2x a už bych je nikdy nedala. Odspodu vyholuje, strašně moc trnů, na podzim škaredě žloutne, navíc strašně odnožuje kam se ji chce.  Prostě nemůžu na ni najít nic pozitivního. Jen že je nenáročná na místo i půdu. Asi se ji brzo... celý příspěvek >
Vzdálenost keřů od plotu, 11.5.2009
Zahradník opravdu mohl jít dál od plotu. Kmen za chvíli dost zesílí. Nevím jak jste se domluvili se sousedem. Jestli svou stranu bude si stříhat sám, anebo vy k němu půjdete 2x do roka to ostříhat?. Stříhat z vaší strany nepřipadá tak za 2-3 roky v... celý příspěvek >
Stříhání habrů, 11.5.2009
Právě teď je ideální doba na střih, anebo začátkem června a pak ještě v srpnu. Střihla bych ho klidně na 1m, myslím, že není potřeba ho níž zkracovat, stejně bude hustý. Habry rostou moc dobře a rychle. Chtěla bych vědět jak mu přikážete, aby nerostl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika