Příspěvky uživatele - 137.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovací kůra, 23.4.2009
Pokud to není příliš vlhká zahrádka, tak proč ne? Já mám v rohu vzrostlou břízu, což je spolehlivý vysoušeč půdy... A tak sypu kůru všude. Za čas snad pohnojí a trávu i plevely to opravdu brzdí. Ale je to kůra, kterou sbírám v lese a dávám spíš větší... celý příspěvek >
Americké padlí, 23.4.2009
Já jsem zakoupila angtešt i s padlím v PRAZE, nijakou zvláštní odrůdu, myslím, že to je zlatý fík. Stříkala jsem ho asi 3 roky, ale myslím že ho vyléčilo hlavně hodně čisté prostředí (žádná silnice, žádná továrna jenom lesy vůkol...) F.T.
Vylomit kvety u malych stromku (josta, angrest, rybiz)?, 23.4.2009
Tak já angrešt prořezávám diametrálně jinak. Každý březen poslední 3 očka z každé větvičky. Je to špatně? Angrešt celkem souhlasí, plodí, ale to vzdělání nemá... F.T.
Kdy vykvetou tulipany?, 17.4.2009
Moje tulipány každoročně likvidoval hryzec vodní, a to i v kleci z králičího pletiva. Dostane se tam. Sežral už asi 300 Kč, takže je nic. Dýmení Kronexem si snad vychutnává také... Vyzkouším letos elektronický (nebo ultrazvukový?) odpuzovač na... celý příspěvek >
Prosba o určení květiny podle fotografií, 15.4.2009
Také nad touhle květinkou každoročně bádám, mám ji na louce,  blíže potoka a s s časými mlhami. A vskutku: Křivatec žlutý - Gagea lutea Typická jarní bylina vlhkých luk. I když je to vzrůstem malá květina, její výrazný žlutý květ nelze v... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 15.4.2009
...Že já mám vedle sebe dvě samice...??? Pupeny se málo liší. Prášící "jehnědy" už vůbec spíš nebyly.  Prodali je v Kolíně jako pár. F.T.
Hnojení, 14.4.2009
Přesně takhle ošetřuji svoji polyantku.  Stříhat - na jaře suché větve až za první výhon nebo pupen jevící život a pak pečlivě a stále odkvetlé květy. Nestříkám, nezalévám (blízko je potůček). A jednou za rok cererit. Přežila několik rovodněných... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 14.4.2009
Hypophoe... koním na Sibiři se po něm leskne srst. Mám samce a samici, jsou cca 4 roky vedle sebe - a nic. Žádná vitamínová oranžová kulička. Pěstuji tu dvojku v údolí, slunce má asi tak do 3 odpoledne, v zahradní půdě není, jenom dostal pod sebe... celý příspěvek >
Co to je?, 14.4.2009
Dva tulipány a 4 snědky. Nebo jeden tulipán, jeden narcis, 2 snědky a 2 ladoňky.Proužkování krokusové nevidím. F.T.
Co z toho vyroste?, 14.4.2009
Ten první obrázek hodně připomíná pivoňku, ale nějak šíleně rozrostlou. Konvalinky by to byly, kdyby to nehrálo do červena. Ale strom vedle by byl v pořádku (polo-stín). každopádně prima rébus. F.T.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika