Příspěvky uživatele - 29.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 24.4.2009
Zkusil bych vodní vazelínu, nebo olej hypoidní specifikace (např. Mogul Trans 90 H)
Rotační sekačka, 24.4.2009
Dvoutakty Jikov (na Vari systém, Robus, Dakr a další) se vyrábějí stále, Vari ho pouze nemá zařazený v katalogu, jinak přímo z oddělení prodeje mám potvrzeno, že prodávají motory Jikov 1447 DV. Firmy DAKR a Motor Jikov (výrobce motoru) prodávají... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
Já nevím jak vám, ale mě dvacetiletá DSK 317 slouží naprosto v pohodě. Závady převodovky jsou dost výjimečné, většinou s ní nebývají problémy. Největší potíže mívá T20, kde se musí orat na zpětný chod, tam to odnášejí rychle ložiska.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 22.4.2009
Na to pozor, sekačky Drupol vyrábí pro tuto firmu právě italská Mega Group, je to shodný model s Mega 5220 LKT. Takže tam problémy budou zřejmě stejné. Stiga Turbo 53 S BW je fantastická sekačka, za tu cenu je úplně super. Používá osvědčenou... celý příspěvek >
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 21.4.2009
Mám IBEA 50026 H cca tři týdny a zatím jsem ji vyzkoušel na mokré trávě. Sběr vynikající, nemluvě o motoru Honda, ten je fakt supr. Jinak vlastním LTZ 50 od Vari s dvoutaktem Jikov 1453, mám ji devět let a bez koroze, prstě se o ni jen dobře starám a... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 20.4.2009
Ne, reagoval jsem na ten nesmysl, co je napsaný nad vaším příspěvkem.
Sekačky od Mountfieldu, 20.4.2009
Sekačky Mountfieldu s kvalitou jako MTD? Ani omylem!!! GGP patří k nejlepším firmám na světě co se týče sekací techniky!!! A to, že MTD vyrábí pro Mountfield je totální nesmysl, tato firma je jedna vůbec z nejhorších. Kvalita výrobků MTD je velmi... celý příspěvek >
MTD, Yard-man, Stiga, 20.4.2009
Honda GCV 190 že je horší motor?Ani omylem, tyhle motory patří k tomu nejlepšímu. Klidně snese i tvrdé zacházení, nehledě na to že to je hobby třída. Já osobně bych šel do Stigy, podle mě je z těchto tří nejkvalitnější.
Stiga Turbo 47 S Combi, Honda 4,5 BHP, 17.4.2009
Pokud máte větší zahradu a model Turbo 47S vám připadá malý, tak vemte Turbo 53S. Designově je identická, kromě většího záběru nabízí taky silnější Hondu GCV 160. A je docela za solidní cenu, 14.500 Kč není moc za tak dobrou sekačku.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
To je ale pěkný nesmysl. Motor Lamborghini byl vyvinut italskými inženýry značky Lamborghini ve spolupráci s firmou Mega Group. Motor má obsah 200 ccm, litinovou vložku válce, uložení kliky do ložisek a katalyzátor. O žádnou kopii motoru Honda GXV... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 13.4.2009
Vidím, že přemýšlíte nad stroji ze sítě V-Garden. No já jsem u nich minulý týden koupil sekačku Ibea 50026 H, před slevou za 18990 Kč, sleva byla 6200 Kč. Takže jsem zaplatil 12700 Kč. Výbava stroje: motor Honda GCV 135, hliníkový skelet s přípojkou... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 22.1.2009
Myslím že Tecumseh Enduro, použitý na zmíněném rideru, by nemusel být špatnou volbou. České firmy, které jej používaly (Dakr, Motor Jikov) si ho nemohly vynachválit. Ten rider Hurricane vyrábí italská továrna koncernu GGP - GlobalGarden Products.
Dakr FD-3, 20.1.2009
Už delší dobu používám sestavu Dakr RZS-69 (bubnovka) a převodovky DSK 317 (MTP 320 od Dakra je stejná) s motorem Jikov. Myslím že s Panterem FD 2 nebude takový problém sekat ve svahu, ale je to stroj, který má poměrně vysoko těžiště. Převrátit se... celý příspěvek >
Křovinořez MTD 990 AST, 20.1.2009
Právě MTD patří k těm, kteří vyrábějí v Číně motory a hodně kopírují od ostatních. Ani se pak nedivím, že stroje nestojí za nic.
Křovinořez MTD 990 AST, 20.1.2009
Blbost, GGP v Číně nevyrábí!!!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika