Příspěvky uživatele - 183.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám zvláštní jabloň, 2.4.2010
Se zájmem jsem přečetla diskuzi o zvláštní jabloni, již dříve jsem se tady na fóru ptala po jabloni, která rostla na sousedovic zahradě, v okolí Litomyšle, a říkalo se jim "řepáky" protože byly tak velké, chuť nic moc, jako děti jsme je tam... celý příspěvek >
Ovečku nebo sekačku?, 2.3.2010
Pane David, u nového domu máme obrovský pozemek, tak jsem taky vymyslela ekologickou sekačku - ovečky. Na jaře jsme vždycky aspoň dvě koupili a na podzim uklidili do mrazáku, někdy ugrilovali při výlovu.  A k Vaším dotazům a to mi věřte: 1)... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 23.1.2010
Nevím, jestli diskuze ještě funguje, ale vzpomínám si na jediný strom ve vsi na který jsme vždy chodily jako děti na "řepáky". Dá se ještě někde taková odrůda sehnat? Marie z Vysočiny
Staré odrůdy, 12.4.2009
Pane Vála, taky hledám staré odrůdy jabloní, a zrovna jsem vzpomínala, jak jsme jako děti chodily do jedné zahrady na "řepáky". Od té doby jsem je nikdy neviděla. Mohl byste mi poradit, jaká je to vlastně odrůda a zda je ještě k sehnání?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika