Příspěvky uživatele - 97.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 20.7.2009
Čísla tam nejsou, ale zjistíte velikost-dle strojírenských tabulek, kde je udáno, který obvod je rozhodující, nebo si ji necháte změřit v obchodě, kde je nabízejí.Měli by mít takovou posuvnou desku se stupnicí.
Celoroční olej pro 4T motory (traktůrky), 20.7.2009
Používám 5w30 celoročně, nebo SAE 30 od jara do podzimu a na zimu vyměnit za celoroční.Podle počtu mth.Na léto, vzduchem chlazený motor je SAE30 optimální.Při použití např. syntetiky, hrozí větší úbytek oleje a vyšší cena.
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 17.7.2009
Tak, buď už toho partnera máte a není problém si klíňák sundat a nebo ho nemáte a řešíte jen jeden díl, který patří mezi spotřební.Tak nevím.Pokud Vám nic jiného nevadí, nevidím problém.Na živnost to mašina není, ale na vlastní zahradu, hobby... celý příspěvek >
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 12.7.2009
Za 1500,- s dph Vám ho prodají a alternativa je jediná-změnit vodící kladky(nepoháněcí) za rovné a napasovat normalizovaný klínový řemen.Způsob smyčky je pro výrobce zn. Hq, Partner nejjednodušší a zaručuje mu koupi jeho dílů.Mě se nelíbil už svým... celý příspěvek >
Trakturek na privesu za autem, 8.7.2009
Šířka traktůrku bývá udávaná s kosem, např jsem měl 112cm široký traktůrek se 107 záběrem sečením tabulkově, ale po odmontování kosu se svoji šířkou 95cm na přívěs vešel.
Jak, nebo čím zlikvidovat plevel, nebo trávu, bodláky, 28.6.2009
je možné ze zahrady vyhubit kakost luční. Zahradu sekáme 2x ročně a sušíme. V posledních letech jsme zahradu vyhrabovali ne hráběmi ale vertikulátorem. Kakost luční znemožňuje růst zahradních a lučních tráv.
Rider nebo trakturek, 17.6.2009
Ještě k odhrnování sněhu-riderem 4x4 to je luxus a spotřebu Vašeho karsita snad ani komentovat nebudu(je to nesmysl  ).Jinak traktůrek se mi zdál taky univerzálnější, ale na sekání je lepší a variabilnější rider.
Rider nebo trakturek, 17.6.2009
Olej v hydru se u těchto mašin určitě měnit bude.Já měním olej v hydru poprvé po 10mth, potom po 250mth, zn KANZAKI.V motoru KOHLER PRO po 100mth.Záleží na typu hydra, ale s výměnou počítejte, vpodstatě máte taky od značky kanzaki model... celý příspěvek >
Potlačení plevele Kakost luční, 17.6.2009
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné plevel kakost nějakým způsobem ze zahrady vyhubit. Tato plevel na naší zahradě nikdy nerostla. Zahradu sekáme 2x až 3x za léto a trávu sušíme. Každý rok na jaře vertikulátorem provzdušňujeme. Co se nám na... celý příspěvek >
Zahradní traktor nebo raider? 2000m2, 11.6.2009
Tak odpověď od 86.78 se mi zdá poněkud zmatená.Musíme rozlišovat rider s předním sečením a tzv. minirider se sečením mezi koly.Taktéž traktory od 90cm do 135cm, tím pádem zdůvodnění pro daný typ není na místě.Na tuto plochu by stačil minirider se... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 10.6.2009
Mám stejnou zkušenost s HQ, s tím, že poprvé vysokou trávu jsem sekal na nejvyšší zdvih(přejezdová poloha) a mulčovací záslepka.Sběr je nemožný.Tráva tak má místo na výhoz zadem, je to o kapacitě žacího ústrojí, které jinak je omezené.Zbývali místy i... celý příspěvek >
Rider HQ 16C AVD, 3.6.2009
Mám ten pocit, že si stěžujete na kawasaki???Buďte rád, že ho máte.Měl jsem kawinu a nedám na něj dopustit.Teď mám nejlepšího kohlera, což výkonově dobrý, ale bumbálek ve srovnání stejného výkonu.Ve vašich podmínkách (docela podrobně popsáno,... celý příspěvek >
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 2.6.2009
Riviera je dobrá volba.Zvažoval jsem ji a když stála vedle starjetu, který nebyl bez zajímavosti, byla každopádně lepší, detaily asi máte už pročtené.Větší koš je na úkor vyššího posedu, ale kdo nejezdí svahy a pod stromy jako já, tak si toho ani... celý příspěvek >
Jaký traktúrek, 2.6.2009
Viděl by jsem to na Stigu estate collector HST-kvalitní hydro(zajišťuje plynulý pojezd),nejběžnější jednoválcový motor, za 59000,- není co řešit. Sekání mokré trávy je celkově problém, protože má vlastnost se nalepovat a to jak na žací ústrojí a... celý příspěvek >
Potreboval bych poradit s vyberem trakturku/sekacky, 29.5.2009
Lépe snad nejde odpovědět, než v reakci od xxx..3.83.,protože jsem se snažil vysvětlit, že HQ není nakonec tzv 1A, což nebylo pochopeno xx...45.244.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika