Příspěvky uživatele - 29.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chlubím se, 4.6.2008
kdyby mě někdo políval mýdlovou vodou taky bych šla raději jinam :)
chlubím se, 3.6.2008 Obsahuje fotku
tak tohle jsou mé růže na kmínku, první rok, krása, snad to přežije všechny ty housenky a skvrnitosti. Doufám že i Vám se takhle daří
housenka, 2.6.2008
já mám vážně štěstí, pěstuji růže na kmínku prvním rokem, už jsem porazila černou skvrnitost, padlí už taky mizí a včera se mi promenádovala na růží housenka, nekontrolovala jsem růži asi dva dny kvůli nemoci a ta housenka malinká asi 5-7 milimetrů... celý příspěvek >
bílé skvrnky, 26.5.2008
Dobrý den, tak jsem se z 90% zbavila černé skvrnitosti, a našla jsem na stromkové růži bílé malé skvrnky na listech, ne na mladých ale již dospělých. tak nevím, zkusím otrhat ale kdyby nepomohlo, co to je?
mravenci na růži, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Ty deště asi fakt pomohly, i když už by mohlo přestat. Ani mravenci ani mšice, zatím teda. Máte pravdu naštěstí jich není tak moc ale jelikož mám růže poprvé tak se bojím všeho. Posílám foto rozkvetlé růže, menší, ta nemá ani skvrnitost ani mšice. Je... celý příspěvek >
million bells - hnědé listy, 20.5.2008
tak to vypadá že mi asi ten bell uschne nebo já nevím, zalívám přiměřeně a slunce mu přece nevadí. ostatní bells se zatím drží dobře tak uvidíme
mravenci na růži, 20.5.2008
no já je asi zatím budu odstraňovat mechanicky protože jich není moc ale jestli se rozšíří tak budu muset zasáhnout jinak. děkuji za všechny tipy, ještě musím odstranit ty mravence a je to. už mám nakoupené million bells a zasadím je pod růži, snad... celý příspěvek >
mravenci na růži, 20.5.2008
Dobrý den, tak jsou tam ty sviňky malé zelené s křidélkama, ráno jsem našla dvě, bohužel jsem neměla čas tak se na to podívám ještě odpoledne. ach jo. co mám proti ním dělat? ten Baycor-nevím jestli je to přesný název jim nedělá zle? růži jsem už... celý příspěvek >
Muškáty, 20.5.2008
dobrý den, já jsem je raději dala do víkendu do skleníku kvůli těm těžkým deštům ale pokud je máte na balkoně tak tam jim to uškodit nemůže,
mravenci na růži, 19.5.2008
Hajzlici jedni a co s nima? doufám že je dnešní déšť pořádně pokropil a oni zůstanou dole. Stříkala jsem růži Baycorem ale asi jim to chutná. Jak je mám odradit? maximálně potřít něčím kmínek, ale to mi asi nepomůže, můžou vylézt po opoře, kterou... celý příspěvek >
mravenci na růži, 19.5.2008
Dobrý den, mám růži na kmínku, lezou mi po ni mravenci, ne moc ale občas se jich pár vyskytne. Mohou být pro růži nějak nebezpeční nebo si s nimi nemám lámat hlavu? díky
popínavka na balkon, 19.5.2008
aha děkuji to znamená že máte ten břečtan na balkoně celý rok?nezrmzne nebo ho na pozdní podzim ostříháte a dáte třeba do skleníku či garáže?a děkuji za zajímavý nápad, ted už je na to asi pozdě ale zkusím břečtan nasadit příští rok a uvidím.snad mi... celý příspěvek >
popínavka na balkon, 16.5.2008
DObrý den, chtěla bych si dát na balkon k zídce asi 80cm široké nějakou popínavou květinku do truhlíku, jaké máte typy a zkušenosti?balkon je na jižní stranu takže sluníčko od rána do pozdního odpoledne.Chtěla bych nějakou která rychle roste a má... celý příspěvek >
růže na kmínku v nádobě - podsadba, 15.5.2008
dobrý den, tak jsem koupila ty lobelky ale asi jsem prohloupila, koupila jsem rostlinku za 15kč a asi se mi to vymstilo, myslela jsem že se zvednou a trochu se probudí ale zatím nic, dám jim ještě týden a asi zajdu koupit nové, větší, bohatší,... celý příspěvek >
svahovky, 14.5.2008
svahovky, jsou dle mého pojetí, betonové "tvárnice", duté, které se dávají na svah, do nich se sype hlína a pěstují se tam rostlinky a květinky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika