Příspěvky uživatele - 126.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohlaví kotěte, 16.8.2010
Dobrý den, kdy se dá spolehlivě určit pohlaví kotěte? Už od narození? Díky Honza
Propolisová tinktura, 2.8.2010
Žádný konkrétní recept nemám, ale co jsem četl a slyšel tak mi přijde, že stačí rozpustit propolis v lihu.
Vari-abg-480 - výměna oleje, 27.7.2010
Využívám tématu a chtěl bych požádat o info, kolik oleje se leje při výměně do této sekačky.Ztratil jsem návod a nikde na netu se nemůžu dopátrat -děkuji předem za radu.Venca
Množství propolisu v úlu, 27.7.2010
Dobrý den, máte někdo prosím povědomost o tom, proč je v některém období v úlu málo propolysu a v některém nelze cokoliv od sebe oddělit? Tato situace nastala zrovna nyní, úly jsou totálně zalepené :-) Díky.
Včely jaro 2010, 8.7.2010
z řepky výnosy cca 17 kg na včelstvo
Nemoc u housat, 30.6.2010
Babička vždycky říkala, že takové house nastydlo na nohy, ale je to tak a jak z toho? Dát ho někam do tepla?
Kdy meduje řepka?, 20.5.2010
Díky za info. Nemám úlovou váhu, ale asi si jí pořídím. Pro sledování vývoje snůžky je to zřejmě zásadní.
Kdy meduje řepka?, 17.5.2010
už se zase otepluje, netušíte, nejsou nějaké výzkumy, jaké je ideální počasí pro snůšku z řepky?
Kdy meduje řepka?, 14.5.2010
Teď by mělo několik dní pršet, může to ovlivnit snůšku z řepky, když je v plném květu?
Včely vylézající ze země, 13.5.2010
Tak od pana Brablence to byl zcela jistě vtip
Úprava osobní váhy na úlovou, 13.5.2010
Dobrý den, chtěl bych zkusit vážení jednoho úlu na včelnici, pro pozorování snůžky, ale nechce se mi kupovat úlová váha za 5000 Kč. Nemáte někdo tip jakým způsobem upravit nějakou osobní váhu na toto sledování? Jaká by se pro to hodila? Už mám nějaké... celý příspěvek >
Včely vylézající ze země, 12.5.2010
Ale reakce toho pána přesně vyjadřuje to, že s tím nic moc nenaděláte. Samozřejmě, že ty včelky můžete nějak zlikvidovat, ale byla by to na jedné straně škoda a na druhé straně by to bylo zbytečné, protože na zahradu opravdu létají včely odjinud... celý příspěvek >
Kdy meduje řepka?, 10.5.2010
Dobrý den, jak se pozná, že řepka meduje? Dá se to nějak poznat z květů nebo jen podle přínosu včelstva? Zatím jsem vyčetl jen to, že meduje většinou ke konci květení a pokud vanou východní větry, tak ty řepku vysušují. Ovlivňuje medování řepky také... celý příspěvek >
Divoké včely ve staré zdi, 3.5.2010
Dobrý den, tak to je docela problém. Je to nějaký druh volně žijících včel nebo jsou to zdivočelé včely "domácí" ? Pokud jsou to nějaké divoce žijící včely, pak je asi těžko přemístíte do úlu. Pokud jsou to zdivočelé včely,... celý příspěvek >
Včely jaro 2010, 27.4.2010
Českobudějovicko - zatím to vypadá pěkně, i přes dlouhou zimu jsem neměl úhyn
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika