Příspěvky uživatele - 40.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klobásy se nedaří, 25.1.2012
Udím několik let v dřevěné bedně velikost 1x1.4 metru o výšce 1.2m. Bedna stojí na základu z betonu naprosto volně aby šla odsranit při čištění.Základ je zbetonován i uvnitř jako jednoduchá vana cca 0.3 m hluboká. Do čela této vany je zaústěný... celý příspěvek >
Kombinace vibrační čerpadlo - tlakový spínač, 4.5.2010
Promiňte, ale čerpadlo extol nemá certifikát na pitnou vodu, pokud budete vodu požívat jako pitnou.Toto čerpadlo jsem si jednou koupil a po přečtení návodu jsem zjistil, že se nesmí použít na pitnou vodu. Já používám MALYŠE má sice menší tlak než... celý příspěvek >
Odruda merunky Pinkcot, 5.4.2009
Dobrý den, rád bych Vás povzbudil ohledně nadmořské výšky. Mám merunku v n.v. cca 640 metrů v podhůří Šumavy asi sedmým rokem, nevím o jakou jde odrůdu, ale loni plně kvetla v půli dubna, sklízel jsem v půli srpna sice ne zcela měkké, ale již... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika