Příspěvky uživatele - 167.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže New Dawn, 22.6.2009
Podívejte se na : Sadove jako pnouci a obracene. New Dawn mám a neumím si ji představit bez opory, má dlouhé ohebné výhony až 4m.Eva
Nahéma, 22.6.2009
Zdravím paní Lili, na Starkla dlabu, objednala jsem u p.Šípa a u Pelců. Objevila jsem školku v Příboře-lépe řečeno objevila jsem Ameriku, ta školka je tam dávno a je dost známa . Líbily se mi u Starkla odrůdy pojmenované Bordure... od šlechtitele... celý příspěvek >
Osobitá zahrada, 19.6.2009
Pokud jste myslela mě, jsem Eva tak jsem na tom stejně jako Magdaléna. Navíc já se biju o zahradu s fenou boxera, je to někdy horší než snad s divokým prasetem. Máme tu potvoru mladou, plnou života a já toho života mám někdy méně. Před měsícem jsem... celý příspěvek >
Plíseň na angreštu, 14.6.2009
Americké padlí, teď už jen obrat a zlikvidovat plody, postřiky jsou tu popsané.
Už nám ta krása započala, 11.6.2009
Krásné.Eva
Sousedka klepna, 2.6.2009
budete si muset na vesnické manýry zvyknout, nám sousedka vlezla do baráku, jelikož jsme ji nepozvali. Udělala kontrolu a šla, pozvěte ji dál ať má o čem kecat.Eva
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 2.6.2009
To samé teď máme, na podzim přidáváme listí z lip a javoru, rostou nám na obecním pozemku za plotem.
Rozarium anglickych ruzi, 2.6.2009
Proč né, máteli zájem, čas a nadšení.Taky Vám držím palce, rozkvetly mi prvé 2 angličanky a stále chodím a "čuchám",opravdu krásně voní a tvar květu je něco jiného než běžné velkokvěté růže.Radu ode mně nečekejte, já se ráda přiučím od... celý příspěvek >
Časopis o zahradě, 2.6.2009
Taky kupuji Zahrádkář.Eva
Jak je to s Č.S.R, 1.6.2009
O Elfe psala Lili na vláknu anglické růže-licence v ČR.Eva
Mečíky - dvě rostliny z jedné cibulky, 29.5.2009
Mi se takhle dělí běžně, na podzim budete mít více cibulí.
Nahéma, 27.5.2009
Zdravím, díky za tip, ihned jsem objednala Konigin von Danemark a hlavně Chislaine de Felikonde(ta se mi líbí od doby co jsem zakoupila Encyklopedii růží),dále La Ville de Bruxelles, Reine de Violattes, Sidonie. Konečně prší, teď už růže nezalévám,... celý příspěvek >
Nahéma, 26.5.2009
Tak to jste šikovnější než já, mi se vygooglit nic nepodařilo. Moc růží mi nepokvete, něco je,,ožralo" a taky sucho jim nepřidalo. A letos jsem si ověřila, že voda ze studny není to pravé ořechové. Na jaře jsem zasadila 3 historické na jiné... celý příspěvek >
Vrbové proutí pro živé stavby?, 22.5.2009
Co dodat super!Eva
Tuli-tuli-tulipánek, 22.5.2009
Tak, tak, taky to tak děláme a žádný problém není.Tulipány vyrýváme jednou za 3roky, je jich tam už pak spousta, to samé z narcisy.Záleží i na odrůdě, líbí se mi třeba papouškové tulipány-Estella Rijnveld a ty mi vždy vymizí. Na podzim jsou v prodeji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika