Příspěvky uživatele - 129.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 6.9.2011
Dobrý den, vzhledem k tomu, že se mi nikde nedaří sehnat růže od D. Austina (rosarium v polabí je vyprodané, pan Šíp mne s objednávkou vypekl), dostala jsem nápad je objednat přímo u Davida Austina. Máte s tím někdo zkušenost? V jaké stavu růže... celý příspěvek >
Skarifikátor?, 20.5.2011
Na jedněch britských stránkách jsem narazil na výraz "scarificator". Je to to samé co vertikutátor?
Je možné ještě prořezat svídu?, 25.2.2010
Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu, jestli není už příliš pozdě na seřezání vzrostlých keřů svídy... plánovala jsem to na zimu, ale bohužel jsem se k tomu nedostala Sice nám na zahradě ještě leží sníh, ale teplota pošplhala nad bod mrazu, tak... celý příspěvek >
laický dotaz na suché klestí, 3.4.2009
tak dobře :-)  kdyby byl, tak co s ním mám provést?
laický dotaz na suché klestí, 3.4.2009
Dužnaté listy to určitě nemá..teď teda nemá žádné. Vypadá to dost „obyčejně“,podle umístění je asi odolná proti slunci. Po bližším ohledání vidím, že na některých rostlinkách se tvoří po stranách pupeny (ale jen na těch větších), ale ta... celý příspěvek >
laický dotaz na "suché klestí", 3.4.2009
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu s rostlinou, která je nejspiš trvalka? Je umístěna v tzv. bezúdržbové zahradě mezi chvojkami a dřišťálem. Kvet má trochu jako tavolník nebo řebříček (ale ten to na 100% není), je cca půl metru vysoká, kvete... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika