Příspěvky uživatele - 82.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 23.2.2007
poptat se v knihkupectví,sám jsem to tak udělal.
destilační přístroj, 2.2.2007
Kde je ta ořechovka,Václave.
destilační přístroj, 25.1.2007 Obsahuje fotku
Pokud někdo chce získat informace o destilaci a vše kolem ní.Doporučuji knihu která se mi dostala do rukou.Už léta vlastním knihu (PŘÍPRAVA KVASU NA VÝROBU SLIVOVICE OD JANA JELÍNKA), ale v této knize jsem mnohé nenašel.Proto doporučuji novou knihu... celý příspěvek >
destilační přístroj, 22.1.2007 Obsahuje fotku
Záleží natom (jak veliký chcete tento přístroj, čím ohřívat a jak chladit) toto vše se musí zvážit.
destilační přístroj, 14.1.2007
Kroužky jsem vysypal nyní budu čekat, jak to dopadne. Toto mnělo fungovat jako deflegmátor (destilační kolony). Taktéž hrnek a potrubí je komplet z nerezu, chladič sklo. Nemohlo by to míti vliv jestliže zde není žádná měď. Měď prý na sebe váže... celý příspěvek >
destilační přístroj, 13.1.2007
Najde se poradce (deflegmátor)? Vlastním hrnek 80l odvodové potrubí o průměru 50mm v délce 2m. V této délce mám náplň keramických kroužků. Slivovice nemá aroma švestky (mohl by toto být důvod). Za případnou radu děkuji.
destilační přístroj, 11.1.2007
Něco málo k těm kvasinkám.předloni jsem měl hotové z pivovaru. Samozřejmě musí býti zdroj, ale po jedné deci kterou jsem nalil do 120 l bečky (bomba). Tyto kvasinky jsou asi to nejlepší, co jsem kdy použil. Už nevím, která pěstitelská pálenice nabízí... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.1.2007
Díky za recept: rád ho vyzkouším protože u nás již. Čech švestek tolik nemáme a hlavně později dozrávají, někdy vůbec nedozrají. Jinak k těm kotlíkům, já si ho nechal svařit z nerezu (dvouplášť) 80l s výpustí, mícháním + chladič od Simaxu (sklo).... celý příspěvek >
destilační přístroj, 10.1.2007
Najde se nějaká dobrá duše která zná recept a bude ho ochotna předat. Rád bych zkusil vyrobit žitnou a borovičku. Za případnou pomoc předem děkuji. skakel@seznam.cz
destilační přístroj, 9.1.2007
Jak zjistím že kvas je k tomu (už na pálení) bez měřáku (refraktometru- cukromněru)? Prosím: nemá někdo recept na žitnou? Taktéž jak vyrobit borovičku. Boužel jsem toto v žádné literatuře nenašel. Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika