Příspěvky uživatele - 28.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 24.3.2009
Děkuji Vám za reakci, pár pražců je i s viditelným olejovým nátěrem, co s nimi, ohoblovat? Obrousit?To bychom zničili el. hoblík asi hned... Myslíte, že je třeba ekologičtější varianta uzavřít povrch např. gumoasfaltem a pod?
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 24.3.2009
Sehnali jsme dřevěné pražce, rádi bychom z nich vybudovali nosnou konstrukci na nadrže s vodou, ale dozvěděli jsme se, jak velice mohou být škodlivé a že si jimi můžeme kontaminovat půdu v zahradě.To nás dost znepokojilo, jelikož poblíž stojí... celý příspěvek >
Choroba sazenic rajčat při předpěstování, 4.6.2008
Dobrý den, Také se nám vrcholové nové lístky rajčat kroutí a jsou trochu zdeformované a žádného škůdce jsme nenašli, už prosím víte co by to mohlo být? Jedná se o rajčata venku. Do nedávna se krásně rozrůstaly a kvetly a již tvoří první zelené... celý příspěvek >
Jahody, 28.5.2008
Myslím, že se jedná o larvy zlatohlávků. My je máme hojně ve všech záhoncích a rostlinám neškodí, spíše naopak, jelikož fungují podobně jako žížaly, že kypří půdu. Jediné co nás zlobí je to, že je s chutí vyhrabávají kuny a ježci a tak poškozují... celý příspěvek >
Zaštipování skleníkových okurek salátovek, 8.5.2008
Děkuji Vám velice za vyčerpávající odpověd, jen by mně ještě zajímalo, jestli se mají první plůdky a květy skleníkových okurek vyštipovat, či nikoli. Zdravím všechny zahrádkomilce a nadšence do kytiček! Majka
Zaštipování skleníkových okurek salátovek, 3.5.2008
Začínáme pěstovat ve skleníku okurky a nevíme, jestli se mají nějak zaštipovat. Někde jsme se dozvěděli, že snad do 10 sponu listu by se měli všechny květy otrhávat, aby plody nevysílili rostlinu a také vyštipovat odnože od hlavního stonku, je to... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 25.4.2008
Připojuji se se svým názorem na zásilková zahradnictví. Letos jsem si poprvé objednala od pana Basíka a Lukon Glads. Cibulky od pana Basíka byly obstojné, ale trvalky byly vetšinou ubohé vytahlé a křehoučké.Na telefonát co a jak s takovými... celý příspěvek >
Kdy vysadit okurky do skleniku?, 22.4.2008
Mohu vysadit hadovky do skleniku co mam pekne narostle na okennim parapetu? Nebo mam radeji jeste pockat? Jak to delate Vy? Co kdyz prijdou mraziky? Zaciname, mame novy sklenik. Dekuji za radu. Majka
Jarní kůra k pročištění krve, 21.4.2008
Chci se připojit s nápadem jak chutně konzumovat kopřivy. Děláme si z mladých čerstvých rostlin na odšťavňovači (ne tom odstředivém rychlém, který tím že šťávu trochu zahřívá částečně ničí vitamíny, ale na pomalém lisu typu Green Star) hustou... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 7.4.2008
Pokouším se vypěstovat venkovní ibišek ze semínek, údajně to má být jednoduché. Nasbírala jse si tedy semínka v zámeckém parku v Libochovicích. Před víc jak měsícem jsem část dala do květináčků a udržovala vlhkou zem. Do teď nic, kde se stala chyba?... celý příspěvek >
Červené fleky na listech rybízu, 4.4.2008
Moc Vám všem děkuji za reakce! Dnes jsem tedy opet pořádně zkontrolovala listy ze spodu a opravdu každý flíček je způsoben maličkatou mšicí! Lístky se teprve rozvírají a už je ty mšice napadly. Postříkám to Mospilanem, ten by snad mohl být účinný,... celý příspěvek >
Červené fleky na listech rybízu, 3.4.2008
Tak já se ještě jednou pořádně podívám, ale nejsem si jista... nechápu proč by si mšice vybírali jen červené rybízy a černé by nechávali být... Děkuji za rady a dám vědět jestli jsem tam něco mikroskopického našla
Červené fleky na listech rybízu, 2.4.2008
Ne mšice tam nejsou, bude to asi něco jiného, ale nevím co, máme to něčím postříkat? Nebo jak radí sousedé si toho nevšímat?
Červené fleky na listech rybízu, 1.4.2008
Prosím poraďte, na nových drobných rašících lístkách červeného rybízu se nám u všech keříků udělali červené trochu jakoby vypouklé flíčky na listech. Na černých rybízech nikoli. Je to nějaká nemoc? Dá se s tím něco udělat, nebo je to něco... celý příspěvek >
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 30.3.2008
Nakoupila jsem u obou hlavně trvalky a více se mi tedy zamlouvají rostlinky z Lucon Bulbs. Od Basíka byly rostlinky trvalek dosti vykřehlé vytáhlé za světlem a maličké. Po prvotním nákupu přez internet opravdu usuzuji, že na trvalky je lepší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika