Příspěvky uživatele - 167.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Polokmen a merunka, 14.4.2009
Dobrý den, jsem uplný laik a moc moc prosím o doporučení odrudy merunky ale nějaké větší a dobré ne te dobré, nějake dostatečně plodné a zároven nenáročné. je to asi hodně požadavků. JSEM Z OLOMOUCE a druhá prosba je: chtěla bych strom který nebude... celý příspěvek >
lze ted sazet jahody, 20.3.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zde existuje odruda jahod, které lze sazet už nyní, nebo v nejbližší době. předem děkuji za rady
konvalinky, 13.3.2009
dobrý den, protože mi na teto diskuzi pomohlo hodně lidi s jiným dotazem, mam tu hned další týkajici se konvalinek. chtěla bych si je zasadit na předzahradku do ulice. take tam planuji ještě par keřu rododendronu. 1) tak mě zajíma zda tahle dvojka... celý příspěvek >
prosím o radu, 27.1.2009
Může mi prosím někdo poradit co mám dělat s Vánoční hvězdou, když mi opadaly všechny zelené listy a zůstala mi jen červená koruna? Díky moc.
prosím o radu, 8.1.2009 Obsahuje fotku
Může mi někdo sdělit co mi to vyrostlo na této rostlině? Děkuji Lor.
dotaz, 27.11.2007
Mám od léta štětkovec a nyní začínají konce listů usychat a opadávat. Nemám s touto rostlinou zkušenosti a nevím jak dál a jak ji mám přezimovat a při jaké teplotě. Prosím poraďte, nerada bych o ni přišla. Děkuji L.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika