Příspěvky uživatele - 7.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Líza 60 - kdo má bubnovou sekačku, 22.8.2010
Liza nevim. Adela to zvladne urcite.
Modrá skalice ano či ne?, 25.7.2010
Dobrý večer Alí, nestačím se divit, a kdybych neznal Vaše předchozí příspěvky, řekl bych, že žijete v ideálním (bazénovém) světě. Trochu postrádám shovívavost a větší nadhled (vzpomeňte třeba diskuzi o DDT…) S řadou Vašich argumentů... celý příspěvek >
Ibišek, 12.7.2010
ja ti take neporadim, protoze mam ten samy problem. nezda se mi to, ze by to bylo vedrama, protoze moji rodice ho take maji a ve vedrech jim uplne normalne kvete. kdo nam muze poradit doopravdy? engel
Broskvoň - jakou?, 14.3.2010
Svou zahradu mohu popsat jedním slovem... SAHARA. Přesto se mi podařilo vypěstovat celkem dost slivoní a meruněk, všechno na myrobalánu. Na myrobalánu mám jednu nektarinku od r. 2003 a nemůžu si stěžovat - plodí velmi dobře a pravidelně a kvalita... celý příspěvek >
Žampiony pěstované doma - červivost, 3.2.2010
Nám se to také stalo, naštěstí až ke konci, takže úroda celkem byla. Sklízeli jsme mladé houbičky, ke konci už jsme je nechávali déle, protože už nebyl moc zájem a tak to bylo zcela proděravělé /tedy ty houby/. Možná je dobré vystihnout vhodnou dobu,... celý příspěvek >
Borovice Pinie, 3.2.2010
Souhlasím s panem Josefem, bude to padání klíč.rostlin, stalo se mi to loni, letos mám opět vyseto, do perlitu a zalévám tak, aby nedošlo k přímému kontaktu rostliny s vodou. Vodu nechám protéct květníkem, z podmisky vylévám. Předloni se... celý příspěvek >
Mulčovač za malotraktor, 11.1.2010
Dobrý den, uvažuji o pořízení malého mulčovače (záběr cca 1 m). Co třeba MUL 1000 nebo EFGC 105. Jaké máte zkušenosti? Díky
Pokojové rostliny, 11.12.2009
Lidičky, čekám na vaše krásný kytičky.
Éuphorbia pryšec, 11.12.2009
Mám doma taky jeden prý Pryšec běložilný (Euphorbia Leuconeura),velice snadno se rozmnožuje a roste docela dobře.
Pokojové rostliny, 11.12.2009
Mě by spíš ale zajímalo, co se dá vypěstovat doma, tyhle obrázky mě zajímaj.Ještě pro paní Věrka2,jste podle toho, co píšete určitě šikovnější než já, protože já mám doma orchidej jen jednu, co jsem dostala od švagrové k narozeninám a můžu říct, že... celý příspěvek >
Octové kvašení, 29.11.2009
už řadu let jsem nepálil - ale pokud si pamatuji, švestkový kvas toho vydrží opravdu hodně. šéfové paíren tohle dobře vědí a švestkové kvasy objednávájí úplně nakonec - sám jsem taky vozíval švestky v předjaří a bývalo to OK. Co se týče toho... celý příspěvek >
Lze ji pohnojit starým cementem?, 29.11.2009
že větší riziko musí hrozit, jsme-li radioaktivními prvky obklopeni ve svých zděných příbytcích, než když dva ztvrdlé pytle skončí v půdě na zahradě Nepochybně ano. Ti, kdož jsou ohrožováni radiací (např. z tvárnic), o tomto riziku často... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, a co broskev?, 22.11.2009
S broskvemi z pecky experimentoval převážně můj otec, dodnes mám na zahradě 3 semenáče (z čehož 2 odrůdy stojí za záchranu přeočkováním). Vesměs to jsou silné, vitální stromy, z nichž některé mají i přes 30 let. Úspěšnost bych vyčíslil na více než... celý příspěvek >
Repasovaný japonec nebo nový číňan, 9.11.2009
Je lepší koupit repasovaný japonský malotraktor nebo nový čínské výroby?
DSK317 - repase, 1.11.2009
Dobry den, odeslo mi pravdepodobne snekove kolo a pri te prilezitosti vymenim vse potrebne vcetne gufer. Ma to jen jeden hacek - dosud jsem prevodovku nerozebiral. Tusi nekdo spravny postup? Dekuji Alda
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika