Příspěvky uživatele - 3.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování strelície, 21.10.2009
Díky za reakci, vypadá to tak, dneska vylezl další oranžový lístek ...  Vážně je někdy potřeba jim pomoci, no to je pěkné, budu dělat "porodní bábu"   Raději s tím ještě chvíli počkám...
Pěstování strelície, 19.10.2009 Obsahuje fotku
Tak včera rozkvetla, obrázek přikládám... Ale podle obrázků, co jsem tak po netu viděla, obvykle mívají strelitzie těch oranžových lístečků víc, tak nevím, jestli ještě část květu vyleze dodatečně, nebo jestli ten květ ta moje potvůrka trochu... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 18.10.2009
Ahoj, já mám strelitzii 4.rokem a letos poprvé pokvete, už zkraje srpna jsem si všimla, že ten nový list asi nebude list, protože je jakoby spirálovitý a hlavně nevychází zprostřed rostliny jako obvykle, takže od té doby chodím pravidelně... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 8.8.2009
Kupuji jehňata narozená na jaře (březen, duben) tzn., že při porážce v prosinci máte stále dietní a křehké jehněčí. S vykoupením nemám zkušenosti, ale "východní národy", jezdící k nám na rekreaci se mohou po jehněčím utlouct. To tvrdí... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 1.8.2009
A co ovečky?? Mám 8500 m2. 6000 pasu a ostatní sekám. Na jaře nakoupím jehňata (7ks, 1200 Kč/ks), do prosince pasou, pak následuje porážka a přes zimu, kdy je přimrzlo posekání nedopasků. Pastva není dokonalá, protože když je trávy nejvíce jsou... celý příspěvek >
Magnolia soulangena, 10.5.2009
Dobrý den, chtěla bych si koupit magnolii na kmínku, aby vytvořila stromek, pod kterým by se dalo procházet, moje představa je že by mohla vyrůst do cca 5 metrů. V zahradnictví jsem viděla cca 170 cm vysokou, nahoře s malou korunkou, byla... celý příspěvek >
Jakou jabloň?, 18.3.2009
Díky za reakce, já sama jsem o štíhlých vřetenech už na internetu něco četla, zdálo se mi to být dost výhodné hlavně pro tu výšku, dvoumetrový ovocný stromek to je pro mě naprostý ideál, člověk se všude lehce dostane a odpadá starost co s... celý příspěvek >
Jakou jabloň?, 17.3.2009
Moc díky za rady a trpělivost, hledám dál - co Rozela a Rubinola? Taky je tu celkem lidi chválí, jen nevím když u nich je psáno, že jsou dobré do středních a vyšších poloh, tak co to u nás udělá? Jsme v údolí necelých 200 mm (u Teplic v... celý příspěvek >
Jakou jabloň?, 17.3.2009
No tak teď jste mě zase zviklal, všude píšou o Topazu jak je to vynikající jablko srovnatelné se světovými jedničkami a Vy mi napíšete tohle! Já ho nikdy nechutnala, říkala jsem si, že když ho tak vychvalují, tak bude asi super... Taky se mi... celý příspěvek >
Rakytník, 16.3.2009
Tak já jsem si nechala poslat rakytníky před třemi lety z Krakonošova zahradnictví Jilemnice, vyrostly už pěkně a je pravda, že kolem nich je spousta odnoží, co vyrůstají z kořenů. Když to tu čtu, tak to jsem si teda si musela pořídit... celý příspěvek >
Ovocnářské pojmy, 16.3.2009
Prosím zde přítomné zkušené pěstitele, jaký je rozdíl mezi "jednoletý štěpovanec M9", "jednoletý štěpovanec MM 106" a "zákrsek M9"? Můžete mi polopaticky vysvětlit čím se od sebe liší? Díky moc.
Jakou jabloň?, 16.3.2009
Děkuji za názory, našla jsem zahradnictví kde mají Topaz zákrsek na podnoži MM 106. Topaz jsem chtěla, co jsem k němu četla, tak vypadá nenáročně a slibně, akorát ta podnož to si nejsem jistá, prý je pro zahrádkáře dobrá, není třeba opora a roste i v... celý příspěvek >
Jakou jabloň?, 10.3.2009
Tak koukám, že vybrat správnou jabloň je pěkná věda. Dosud jsem si myslela, že stačí vybrat odrůdu, která mi chutná (moje krevní skupina je Spartan), ale když tak prohledávám internet a dočítám se o zákrscích, čtvrkmenech, roubovancích,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika