Příspěvky uživatele - 216.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
použití dřeva na uzení nebo grilování, 24.11.2008
Zdravím chci se zeptat jestli se dá udit jasanem a jestli to nebude mít nahořklou chuť
Ohlodané listy paprik, 6.6.2007
Snad slimáci
bily povlak na ruzi, 6.6.2007
Zkuste se podívat na spodní stranu listů zda tam nemáte svilušky,oni totiž vytváří bílé pavučinky. 
Jak, nebo čím zlikvidovat plevel, nebo trávu, bodláky, 31.5.2007
Zkoušela jsem teď přípravek KAPUT a opravdu tráva, kopřivy a další pro mě nežádoucí plevel je kaput. 
Objednávka od Starkla, 31.5.2007
Tak jsem reklamovala minulý týden kvítka co jsem si objednala na podzim 2006,nepřežilo krásnoočko,hortenzie, tři levandule a 4cibule česneku medvědího,neposílala jsem zpět nic,poslala jsem jim fota těch mrzáčků a dnes jsem ve schránce našla dopis od... celý příspěvek >
mšice, 27.5.2007
Kupte pirimor a začněte s postřikem
neprospívají mi pelargonie, 27.5.2007
Vesměs u pelargonek když žloutnou listy,tak je moc přelíváte,zkuste omezit zálivku.Vodu jim dejte jen do misky,vezmou si kolik potřebují a zbytek vylijte.Jinak já je hnojím při každé zálivce,tu provádím tak jednou za 4-5 dnů.
Anemonky, 27.5.2007
Ja jsem zasadila anemony  pred minuly rok, ale dodnes nic z nich nevyrostlo ani se neobjevily, tak ze jsem s nimi skončila. A navíc až jsem je koupila, tak jsem se dočetla, že některé anemonky velice špatně raší a někdy ani nevykvetou. Tak proto... celý příspěvek >
Usychání afrikánů, 21.5.2007
Minulý rok mi taky začly odspodu usychat afrikány,chodila jsem kolem nich a pozorovala jsem čím to mohlo být způsobené a na mátkou jsem kápla na slimáky jak mi je v klidu ožírají,kolem dalších afrikánů jsem nasypala jed na slimáky a zbytek afrikánů... celý příspěvek >
rada anturie, 21.5.2007
Má ráda světo,ale nesnáší přímé slunce,zalévám ji tak,že ji postavím do misky a ona si sama vezme tolik vody kolik potřebuje,ale nemá ráda tvrdou vodu,tak že používám odstátou a nebo dešťovku,pokud hnědnou špičky listů,tak má málo vzdušné vlhkosti,já... celý příspěvek >
chtěla bych poradit, 17.5.2007
Jak velké by měly být ty skořápky,můžou být rozdrcené nebo na půlky? 
Mšice na růžích, 3.5.2007
Pred 14 dny jsem na ruzich likvidovala svilusky a vcera z hruzou jsem zjistila,ze tentokrat mi ruze napadly zase msice,je to v prubehu 14 dni,je to normalni? Zkousela jsem silny proud vody,ale ty potvory se tam drzi jak o zivot,tak ze nic jineho... celý příspěvek >
Lze hnojit papriky a rajcata NPK?, 3.5.2007
Tak tedy vyrazim opet do obchodu a radeji koupim specialni hnojivo na tuto zeleninu.
Lze hnojit papriky a rajcata NPK?, 2.5.2007
Uz jsem zkusila to NPK,tak ze se uvidi,bud mi cela uroda uhyne a nebo bude alespon malinkata uroda.Pro priste vyzkousim Vami uvedene hnojivo.Dekuji za radu.
Lze hnojit papriky a rajcata NPK?, 28.4.2007
Je mozno hnojit papriky,chilli papriky a rajcata hnojivem NPK,nebo jsou nachylne na obsahujici chlor?? 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika