Příspěvky uživatele - 98.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ošetřit dutinu po uhnilém konci odřezané větve?, 10.5.2009
Na toto téma je zde založeno již několik diskuzních témat.Ve stručnosti uvedu postup- 1) vyčistit dutinu od shnilého dřeva až na pevné dřevo 2) natřít stěny Boraxem-zpomaluje rozrůstání dřevokazné parazitické houby, dále zaříznout okraj dutiny ostrým... celý příspěvek >
Budoucí zahrada - jak na to, 14.3.2009
Já bych postupoval při založení zahrady takto:1)Rozmyslet si, jak má zahrada zhruba vypadat2)upravit terén pozemku,3)vybudování inženýrských sítí, případně podpovrchové závlahy a podobných věcí, vybudování cest.4)Výsadba dřevin.Dřeviny pokud možno... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 21.2.2009
Ukázkový případ stromů, které jsou nebezpečné a měli by se odstranit je událost ve Zlíně.Otázkou je, jestli se k tomu odhodlají úředníci, nevíhodou je porušení kompozice parku, ale myslím, že lidské zdraví je cenější.Problém je, když se přiveze... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 21.2.2009
Já se také připojím k debatě.Bylo tu uvedeno, že stromy byly vysazovány, když jezdily žebřiňáky, to je pravda.Pokud je někde strom v místě, kde často končí auta na poli, bylo by lepší ho odstranit.Na druhou stranu jsou podle mne nebezpečné sloupy... celý příspěvek >
Houba na kůře stromů, 21.2.2009
Radši to vyfoťte a vložte sem foto, může to být nějaká plíseň nebo dřevokazná houba.Láďa.
Hledám název jehličnanu, 14.2.2009
Identifikaci stromu by pomohlo několik doplňujících informací-růstová forma(kuželovitý, vysoký úzký,...),mělo to plody a jaké(šiška-dlouhá úzká, kulatá krátká, červený míšek, popř. jiné).Skutečně by to mohl být nějaký kultivar douglasky, my máme ve... celý příspěvek >
Anglický muškát, 14.2.2009
Míchat NPK s Cereritem je blbost, je to prakticky stejné, Cererit působí o trochu déle, my ve škole dáváme podle rostliny v poměru 1-3 kg Cereritu/m3 zeminy.Láďa.
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 14.2.2009
Pokud je to poloha na plném slunci, taková rostlina neexistuje, pokud je to aspoň částečně zastíněné, šla by sem možná Lonicera henrii, nevím ovšem, jestli je jedovatá a jestli roste v truhliku.Láďa.
květina na úpal, 14.2.2009
Cuphea hyssopifolia to určitě není, ta má vzrůst spíše nízký keříčkový, mě osobně připomíná vřes.Tato rostlina my připomíná blín, ten to ale není.Fotografie je trochu mázlá, ostrá fotografie napoví více.Láďa.
neznámá rostlina, 14.2.2009
Podle mne je to nějaká mlaďonká palmička nebo kořenokvětka-Aspidistra elatior.Láďa.
Řízkování břízy, 30.12.2008
ajaj, přesadit břízu, které je 24 let, to není snadné.V okrasných školkách ale pěstují ve volné půdě břízy a pak je vydloubávají.Na to už chce techniku, znalostí a zákrok udělat ve hodné době.Láďa.
Jak na zloděje vánočních stromků, 25.12.2008
Děkuji za odpověď.Tento smrček byl zdeformovaný a zastřihávaný z jedně strany, protože byl blýzko našeho parkovacího místa a při otevření dveří trochu vadil.I tak se stratil, asi si ho dal někdo ostříhanou stranou ke zdi.Hlavní problém je v tom, že... celý příspěvek >
Jak na zloděje vánočních stromků, 25.12.2008
Stromky, které zbyly jsou pod našimi okny i okny sousedů, kteří mají stromek cca 5 m od okna.Na naší chatě to sousedé řeší zastřihávání špičky s následným zkroucením, funguje to, ale nevypadá to hezky.
Jak na zloděje vánočních stromků, 25.12.2008
Před 2 dny nám ukradli přímo pod okny takový malý smrček, já osobně bych si ho do bytu nedal.Zkoušel jsem na smrčky aplikovat různé přípravky na odpuzení nenechavých rukou, také sádlo v malém množství.Jediný účinek bylo to, že přez léto toto zčernalo... celý příspěvek >
Jak pěstovat litchi?, 13.12.2008
Rostlina se naroubovatmůže, bude plodit dříva, ale kde seženete rouby??Jinak plodnost semenáčů je různá, nějaké plodí dříve, některé později.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika