Příspěvky uživatele - 166.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocný nebo uschlý?, 2.6.2011
Dobrý den, pokud přijmu teorii pozdního mrazu, vidíte možnost obnovy tohoto stromu? Děkuji.
Nemocný nebo uschlý?, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Máme zahrádku a na začátku uličky je už víceletý jehličňan. Do letošního roku naprosto bez problémů. Po letošní zimě vypadá takto. Padá jehličí, hnědne a vypadá že je suchý. Ale kořeny má v pořádku. Může někdo poradit co s ním? Letos hodně takových... celý příspěvek >
Úprava trávníku, 18.4.2011
Dobrý den, zakoupil jsem si vertikutátor Gardena. Opravdu velmi pěkný a hlavně kvalitní stroj. Mám vůbec se značkou Gardena velmi dobré zkušenosti. To by jste koukal co vše je ve vašem trávníku. Po této úpravě se trávník postaví do pozoru. Hezký... celý příspěvek >
Poradí někdo začátečníkovi?, 9.4.2011
Dobrý den, zrovna teď řešíme stejný problém s trávníkem, jako vy. Dnes jsem podle instrukcí zahradníka trávník poprvé posekala a nyní čekáme na vertikulaci a dosetí, které nám zahradník doporučil. Máme zahradu (trávník) trochu menší, než píšete vy,... celý příspěvek >
Jezírko z hnojiště, 1.6.2010
Můžu potvrdit - mám jezírko hluboké pouze 40cm.Zapoměla jsem karásky na zimu přemístit - podle mě celé promrzlo. Nestačila jsem se divit když na jaře rozmrzlo a v něm plavali 3 z 5 karásků. Nevím kde vzali kyslík- snad z dutých trav. Každopádně karas... celý příspěvek >
Barva listů leknínu, 31.5.2010
Mám je taky červené - oni zezelenaj. Myslím, že to bude teplotou vody, zatím je dost chladno
Jeseni, 10.5.2010 Obsahuje fotku
Moje jezírko 
Jeseni, 9.5.2010
Většinou jsou úplně u dna. Karásky jsem nechtěla. že moc víří dno. Jeseny mi poradila kamarádka. Mám tam ještě dvě ostroretky a ty tak bázlivé nejsou.
Jeseni, 9.5.2010
Děkuji za radu. Zkusím jim dát hladovku  a pak si snad pomalu zvyknou.
Jeseni, 8.5.2010
Prosím o radu, mám jezírko asi 80cm hluboké s obsahem cca 1000 l. Koupila jsem si do něj 10 jesenů. Potvory se stále drží u dna i když se všude píše, že jesen je ryby hladinná. Nevyplavou ani když jim hodím krmení. Na hladině jsou teprve až zmizím do... celý příspěvek >
Neudržovaná zahrada, 19.2.2010
Dobrý den, prosím poraďte co s neudržovanou zahradou, je to cca 7 500m2, cca 6 let nesekáno, 10 jabloní, chuchvalce staré trávy prorostlé novou, přes léto cca 1m vysoké. Čím posekat a kdy? anebo jak se toho zbavit? Bubnová sekačka se tam dusí.... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 13.3.2009
Já osobní zkušenost s prodejci nemám, zatím jen projíždím net asi jako většina z nás. Ale jak si vybrat, když RVR- agro, Raja-RVR a Traktorservis jsou v podstatě pobočky jednoho prodejce. Jinak tady máte adresy 2 prodejců, které jsem našel.... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 9.3.2009
Jestli se mohu připojit, tak já si myslím, že to nebudou špatný stroje, nebo spíš nebyli. Ale na malotraktor, který je 30 let starý(nebo bůh ví kolik) už ani japonci nedělaj náhradní díly. Když tak něco novějšího. HH
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika