Příspěvky uživatele - 111.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ak se zbavit pařezu, 20.3.2009
Josef si dal práci s členitou odpovědí. Já si ji nedám. Moje odpověď zní: BAGR!
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Jestli máte miminko, vůbec se nedivím a naopak Vám přesně rozumím
Cestičky z bobrovek?, 20.3.2009
a) Plevel mě netrápí, glyfosát je všemocný . b) Myslím ne, zahradní cestička nemusí být přesná na milimetry. c) Dalo by se to asi obložit/podepřít kameny, to mě ale předem nenapadlo... díky. d) a e) jsou právě ty faktory, které mi od začátku... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Na mě působí přímo odpudivě nová sídliště (satelitní městečka, říkejme tomu, jak chceme). Na mrňavém pozemku co největší podnikatelské baroko nebo podle katalogu postavený dům stejně neosobní jako panelák s naprosto nezbytným bazénem, ve kterém se... celý příspěvek >
vlastní semena, 19.3.2009
Pokud tu tenhle výkřik není jen z legrace, pak jeho pisatel/ka očividně vůbec nechápe, co to hybrid je, nebo si popletl/a hybrid a GMO (geneticky modifikovaný organismus).
tuje, 19.3.2009
Já sice proti zeravům nijak zvlášť zaujatý nejsem, ale třeba by bylo vhodné je aspoň něčím prostřídat. On ten plot jen z thují přece jen vypadá dost "erárně".
vlastní semena, 18.3.2009
Totéž s paprikami. Kdysi jsem v bláhové víře zasadil semínka exotických chilli papriček, pochopitelně to taky byl nějaký hybrid, a vyrostlo mi z toho asi 5 různých druhů.
Jak zamezit poškození dřeva jabloně houbou, 18.3.2009
Já jsem v plechovce latexu rozpustil sáček Kuprikolu (myslím je v něm 10 g). Asi se to osvědčilo, žádný z řezů ošetřených touto směsí nejeví známky napadení houbou.
Přesazování čilimníku z volné přírody - naděje na úspěch?, 16.3.2009 Obsahuje fotku
Obrázek asi napoví víc - je toho tam celá mez asi 20x100 m na svahu mezi polem a silnicí a větvička vypadá takhle:
Přesazování čilimníku z volné přírody - naděje na úspěch?, 15.3.2009
Objevil jsem mez porostlou čilimníkem, uvažuju, že bych ho tam šel vyrýpat, abych nemusel čekat, až mi vyroste kontajnerovaný. Představuju si, že bych přesazoval už rozložitější exempláře s výškou řekněme 60 - 80 cm. Má taková akce naději na úspěch?... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 14.3.2009 Obsahuje fotku
Na obrázku je moje představa, jak si to uložení představuju. Kté střeše - kdyby z těchto tašek byla celá střecha, nechám ji, jak to je, ale je to jen polovina, asi ty bobrovky už v tom roce 1930 někde koupili z bouračky. Nahrazovat je budu... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 13.3.2009
Budu likvidovat střechu z bobrovek, odhadem asi 30 m2. Napadlo mě, že bych je využil na zahradní cestičky. Moje představa je taková, že bych vykopal rigol s hloubkou odpovídající jejich šířce, do toho bobrovky stavěl nastojato a pak zasypával... celý příspěvek >
benzínová nebo elktrická motorová pila, 11.3.2009
Souhlasím. Kam dosáhne kabel, tam už mě ani nenapadne startovat benzinovou.
vodárna - nerez?, 11.3.2009
To znám, největší legrace je, když je v té studni sedmimetrová ocelová roura 5/4" Už se nemůžu dočkat, až to celé vytáhnu a spustím tam ponorné čerpadlo na obyčejné 1" hadici...
Deutzia a potentilla - stříhání po první sezóně, 11.3.2009
Na tak monstrózní plot se tyto keře nehodí.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika