Příspěvky uživatele - 36.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy začit s jarním hnojením, válcováním trávnku a vertikutáním, 24.3.2009
Ale ale... zatim oznacenim "zelena poust" si opravdu stojim. Sam jsem se podilel na nekolika vyzkumnych projektech, ktere zkoumaly diverzitu spolecenstev techto travniku v porovnani s klasicky udrzovanymi travniky (podotykam travniky, ne... celý příspěvek >
Kdy začit s jarním hnojením, válcováním trávnku a vertikutáním, 24.3.2009
Zavidim Vam, ze mate tolik casu i energie se s travnim takhle "patlat." Ja obcas po "okrasne" casti travniku rozhazu neco dreveneho popela, projedu to zeleznyma hrabema a hotovo. Travnik sice nemam jak z Anglie, ale mne se moc... celý příspěvek >
Kam s posekanou trávou?, 24.3.2009
Ja mam tedy rozhodne vice nez 500 m2 travy a kompostuju jedna radost. Ze by mi muj kompost smrdel nebo horel, to se mi doopravdy jeste nestalo. Nejlepsi, co muzete udelat, je zjistit si neco o spravnem kompostovani - i tady je urcite dost informaci.... celý příspěvek >
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 1.3.2009
Druhu vos zname spousty - u nas nejrozsirenejsi je vosa obecna a vosa utocna. Lec podle hnizda to ja osobne urcit presne nedokazu... kdyby aspon jedna uschla vosä v hnizde byla, tak to je pak jina .
název plevele? a jak ho zničit?, 21.1.2009
Nu a nebylo by jednodussi natrit tim herbicidem primo rostlinu? Nechtel bych mit celou zahradu plnou vypalenych kolecek...
Ještěrka, 12.1.2009
Chvalim snahu o prilakani jesterek. Ovsem jesterky rozhodne nejsou vsude - nekde proste neziji. Ale je mozne, ze jich tam mate dost a nevite o tom - prece jen jde o skryte tvory. Ja sam jich mam v okoli spousty a potkavam je zridka (je tedy pravda,... celý příspěvek >
co to může být za brouka?, 11.1.2009
Nechci Vas urazit, ale tady je uplne nasnade pojem "Aktivni blbec." Tento brouk vam v zadnem pripade letorosty nenapada - je to masozravec - naopak na cerstvych letorostech jsou usazeny msice, kterymi se zivi - proto to mozna vypada, ze... celý příspěvek >
Poznej brouka, 11.1.2009
Presne tak - jedna se o druh plostice, presneji Rhyparochromus pini (Plosticka bezna).
Berlan radeji ne aneb Kosa na jedno pouziti, 8.1.2009
K Berlanu - na aukru jsem si koupil motorovou kosu Berlan za myslim 3 tisice... posekal jsem s tim celou zahradu, pocit jsem z ni mel celkem dobry - az na to, ze byla o dost tezsi nez jsem byl zvykly. Nu a po nejakem case jsem chtel zase sekat - ale... celý příspěvek >
Jak přesadit pajasan, 27.12.2008
Pajasan je silne invazivni rostlina - tudiz likvidovanych pajasanu by vam nemelo byt lito, ale naopak byste to mel uvitat. Na nekterych mistech nasi republiky jsou jiz naprosto dominujici drevinou vytlacujici nasi floru a je dokonce horsi, nez akat,... celý příspěvek >
Potlačení plevele Kakost luční, 1.12.2008
A procpak vam kakost vadi? Vzdyt tak hezky kvete... lepsi nez sterilni travnik, ne?
Smraďoch?, 31.10.2008
Nu a ja zase nechapu, proc se chcete hub zbavit - vzdyt je to taky soucast prirody. Nemusime na vsechno, co se nam nelibi, hned jit s jedy .
Popel na zahradu?, 29.10.2008
Myslite, ze popel z uhli obsahuje jedy? Ale kdepak . Problemem by byl nejspis jen velky obsah siry - ale i to nevadi, pufracni schopnost pudy je opravdu velka - problemem by bylo jen to, kdybyste hazel popel z nekvalitniho hnedeho uhli stale na jedno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika