Příspěvky uživatele - 52.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za škůdce?, 15.3.2009
Hm, mame tu cernozem, stromky a keriky jsou v trave, mulc nepouzivam, protoze by nam ho odfoukl okamzite vitr.-) A uz mam napadeny i penisnik... prijde mi, ze to "neco" napada jen listky, co jsou mekci, boxus a skimie jsou netkuty...... celý příspěvek >
Co je to za škůdce?, 28.2.2009
Sousedy nemame (mame, ale daleko), takze nemuzu posoudit, ale nejblizsi sousedka ma zahradu v poradku. Okolo nas je pole a jablonovy sad.
Co je to za škůdce?, 25.2.2009 Obsahuje fotku
Od minuleho leta se zacaly objevovat na kerikach na zahrade oschle listky. Zjistila jsem, ze osychaji zezhora az nakonec zahubi celou rostlinu. Zkousela jsem pripravky proti plisnim Dithane a i proti zravym skudcum Decis Mega, ale stav se po... celý příspěvek >
Poradí mi někdo?, 8.4.2008
Dobry den, zamkovku mame asi rok a stale zadny plevel, asi opravdu zalezi na kvalite polozeni. Btw, rada me maminky: vodou naredte ocet a muzete zalevat, popripade postrikovat. Michaela
Rododendron x Skimie, 9.3.2008
Zdravim po delsi dobe a dekuji za rady. Skimie a rododendrony stale rostou a vypada ze se jim dari..Okolo zahonu jsem udelala cca 20-30cm vysokou kamennou obrubu, aby alespon trosku byly od vetru chranene. Minuly tyden, kdy se pres nas prehnala Emma,... celý příspěvek >
Rododendron x Skimie, 19.9.2007
Mame pred domem 4x1,5m zahon orientovany na sever, kde je jeste k tomu VELMI  vetrno (nad m. 245m). Koupila jsem si rododendron a skimie a po precteni par prispevku zde na webu jsem se zhrozila, ze po zasazeni je tim pruvanem uplne zahubim.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika