Příspěvky uživatele - 64.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Do čeho zasadit orchidej?, 17.2.2010
Hezký den všem, před čassem se mi úplně nechtěně povedlo "rozmnožit" mini orchidej - z odkvetlého stonku vyrašila nová rostlinka, počkala jsem, až bude mít delší kořínky a pak jsem ji i s kousekm stonku odstřihla. Zasadila jsem ji dle rady... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u břečťanu - pokojový, 6.11.2009
Dobrý den, v práci máme nádherný břečťan - jsem tu již cca 5 let a každou zimu - resp. podzim - začne žloutnout a opadávat - zlstávají jen holé stonky, vypadá to hrozně. Sice potom zase obrazí, ale už to není ono. Je to normální, nebo za to může... celý příspěvek >
Mini-orchidea - roste mi na konci odkvetlého stonku nová rostlinka?, 14.10.2009
Koukám, že asi nikdo nemáte zkušenost, co? To je škoda, no tak já ji zkusím nechat co nejdýl to půjde na tom stonku a pokud vyhodí víc kořínků a budou nějak dostatečně dlouhé, tak ji zkusím zasadit do kůry a polystirenu a substrátu pro orchidee a... celý příspěvek >
Mini-orchidea - roste mi na konci odkvetlého stonku nová rostlinka?, 14.10.2009
Hezký den, mám asi rok malinkou orchidej a ta mi již 2x kvetla - pokaždé na stejném výhonku - naposledy tam měla jen dva kvítky, ale ještě než stihly odkvést, tak se tam objevil nejdříve jeden lísteček, potom dva a nyní už roste třetí a k tomu i... celý příspěvek >
Odstranovaní suchych listů na skalce, 6.5.2009
Hezký den, jsem taky vlastě začínající zahrádkářka, ale abych pravdu řekla - většinou, když vidím někde něco vyloženě zaschlého, tak to opatrně zahradnickýma nůžkama odstřihnu těsně nad zeleným a zatím si myslím, že jsem nic vyloženě nezkazila, tak... celý příspěvek >
Skalka ve svahu nebo trávník, 6.5.2009
Tak to je krásná skalka! 
Skalka ve svahu, 6.5.2009 Obsahuje fotku
Jen k té břidle - mám ji na skalce již druhou zimu - je fakt, že jen na okrasu mezi stromky a kytičky - zpevnění je z pískovce - a zatím nepraskl jediný kámen a moc se mi to tak líbí... 
Co mi roste na skalce?, 6.5.2009
Je to tak, mě momentálně nakvetl :o) Hodně zdaru!
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 5.5.2009
Dobrý den, vloni jsem si během léta a podzimu koupila 3 malé hrnkové růžičky v obchoďáku jako domácí. Někde jsem pak četla, že vyloženě domácí růže nejsou a že jim bude lépe v záhonku. Moje maminka již několik let pěstuje malé růžičky na záhonku a... celý příspěvek >
Primule - jak na ně?, 24.2.2009
Zajímalo by mne u primulek, když mi doma pokaždé dosti schřadnou - odkvetou a okolní lístky oschnou a zůstane jen srdíčko zelené a zdá se pevné - mohu i takovou to primulku zkusit zasadit? Jen nevím, jestli mi vydrží, než letos sleze sníh...... celý příspěvek >
Mini Phalaenopsis, 23.2.2009
Děkuji moc za rady. Ta jedna stojí i s průhledným květináčem na keramzitu, jak píšete. Tu druhou tedy teprve budu muset tím keramzitem podsypat, aby nebyla přímo na dně toho květináče. Myslíte, že tedy nesmí být ani ten keramzit vlhký, aby se kolem... celý příspěvek >
Mini Phalaenopsis, 23.2.2009
Dobrý den, již se tu někdo na tuto orchidei ptal, ale nebyl u toho žádný komentář, tak se Vás uctivě ptám i já a prosím radu. Jak se o tuto mini kytičku mám starat, a hlavně, jestli to jen není nějký prodejní manévr a tudíž zda časem tyto mini... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika