Příspěvky uživatele - 96.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vybrat a jaké odrůdy, 12.12.2006 Obsahuje fotku
doporučila bych vám růže Berstein-rose,mají jantarovou barvu,kompaktní růst s mimořádně zdravím tmavým olistěním a kvetou nepřetržitě až do zámrazu.Jsou velmi odolné vůči padlí a černé skvrnitosti.Patří mezi nostalgické růže od Tantau.Zároven bych k... celý příspěvek >
Dřevěné sochy v zahrade, 12.12.2006
určitě,je to možné naimpregnovat a navíc můžete použít tvrdší dřeva měla bych o sochu zajem,jsem malířka,ale nesochařím a toužím podřevěné soše-velké do zahrady.můžete mě prosím kontaktovat?rozmarynky@centrum.cz
Hortenzie - stříhat?, 12.12.2006
záleží na tom,jakou hortenzii pěstujete.Pokud mate hortenzii macrophyllu,tak tab kvete na lonských výhonech,proto na jaře pouze odstrante uschlá květenství.Rezem by jste se připravila o květy.Poku ovšem mate hortenzii latnatou,je nutné ji na jaře... celý příspěvek >
Ginko biloba, 12.12.2006 Obsahuje fotku
gingo biloba pendula .domnívám se,že se jedná o rostlinu roubovanou,potom je výška jasně dána.Jinak vypada jako ginko biloba Horizontalis,avšak je daleko něžnější a půvabnější.Petra
Řez stříbrného smrku, 12.12.2006
doporučila bych vám strom pokácet,byt je to bolavé rozhodnutí.Ale máte možnost ho nahradi např.pinus sylvestris watereri,která je skutečně nádhernou borovicí,roste velmi pomalu a v průběhu 100 let naroste pouhýyh sedm metrů a vám jistě vedení... celý příspěvek >
zkušenosti s firmou Bakker, 12.12.2006
Dobry den,zajímalo by mě,jaké máte zkušenosti s firmou bakker.Já velice špatné.Mám smůlu pouze já? Růže přišly v igelitáku nahnilé,trvalky tak malé,že se většina nechytla,přišly polomrtvé též hortenzie.
letošní zimování růží, 12.12.2006 Obsahuje fotku
ja je přikryl,a zase odkryl,hlavně stromkovou.Hlídám předpověd počasí.Martin
Sháním růži, 12.12.2006
tuto růži si můžete objednat na adrese www.roses.co.uk. Sazenici posílají v prvotřídní kvalitě. Petra
Rozmnožování ruží, 12.12.2006
růže,které mají měkké,ohebné snonky,můžete přikolíkovat k zemi a použít metodu hřížení.Mnoho zdaru přeje Petra
letošní zimování růží, 12.12.2006
zatím taky vyčkávám,rozhodně je brzy.Možná o víkendu lehce položíme chvojí,kvůli slunci.Jinak mam stejný názor,je moc teplo.Kdo zazimoval brzy,muže čekat choroby a plísně.ahoj k.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika