Příspěvky uživatele - 146.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování - uzení, 25.2.2009
Zdravím, udím sýr třikrát ročně, protože moji známí to po mně vyžadují :-),je to v celku jednoduché.Cihlu nakrájíme na plátky o velikosti 1 cm a mezi ně jednotlivě vkládáme kolečko šunky nebo šunkového salámu.Potom vložíme do silnější silonové... celý příspěvek >
Zlatohlávek zlatý, 19.2.2009
Pane Miloši, jsem autorem tohodle článku, a nic jsem si nevymyslel, v létě vám pořídím fotografie a zašlu.Sám jsem se divil.S pozdravem Stojkovič Pavel
Zlatohlávek zlatý, 16.2.2009
Radí zkácet strom, že se drží pod kořeny, ale ta jablň je krásně vzrostá a jonatáci velký a sladký. Tak nevím, už jsem vzkoušek dusík tam fouknout plyn a furt nic
Zlatohlávek zlatý, 16.2.2009
No to by tam těch 5 kilo, po těch potvorách napřed muselo zůstat!!! 
Houba na kůře stromů, 16.2.2009
Na kůře ovocných stomků se mně objevilo skvrny světle žluté plísně a nebo houby.Můžete poradit co s tím? Pája
Zlatohlávek zlatý, 16.2.2009
Zdravím všechny zahrádkáře a sadaře,  potřeboval bych poradit jak účinně zakročit ptoti brouku Zlatohlávkovi zlatému. Je to až neuvěřitelné kolik se mně toho objevuje na jabloni, a jak se říká kdo zaváhá než... tady platí 100%. Až 30 brouků na... celý příspěvek >
Konopí, 9.4.2008
Teoreticky vam nehrozí postih pokud rostlinu nenecháte vykvést. Protože samičí květy obsahují nejvíce THC a přesně tahle část rostliny je zneužívána a nazývána marihuanou. Tudíž Pokud vam rostlina Vyprodukuju dejme tomu cca 50G marihuany nikomu... celý příspěvek >
tlak pro trysku, 24.5.2007
Dobrý den chtěl bych dát do skleníku trysku která mi bude vytvářet mlhu nevíte jaký minimální tlak by mohl stačit jen na takové mlžení? chtěl bych použít čerpadlo na 12V s tlakem 1bar stačí to?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika