Příspěvky uživatele - 45.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak granulovaný kravský hnůj, 21.5.2009
Dobrý den, zajímalo by mě, zda se dá hnojit kravincem. Nemám moc možnost sehnat vyloženě kravský hnůj, ale kravinců na poli jsou spousty Pokud ano, má být čerstvý, nebo může být suchý? Děkuji za odpověď!
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 12.3.2009
Já konkrétně s tím zkušenosti nemám, ale co jsem tak slyšel, tak ideální by moh být vodní hyacian a být vámi tak rozhodně zkusím vodní mor. Pavel
Bobkový list - vavřín, 16.2.2009
Rozhodně prohlédněte keř zda není napaden škůdci. Vavřín je dekorativní keř. Velmi dobře se tvaruje řezem. Není zde mrazuvzdorný. Potřebuje slunečné stanoviště na zahradě v propustné hlinito- písčité zemině. V době vegetace jej musíme hojně zalévat... celý příspěvek >
Lotos, 14.2.2009
Dobrý den, asi před 3 týdny jsem našel v sušeném semeníku lotosu, které se běžně prodávají jako dekorace, semena lotosu, tak jsem neváhal a chtěl jsem zkusit pěstovat. Dvě semena jsem zbrousil (jak jsem se někde dočetl) a dal je do vody. Druhý den... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 13.2.2009 Obsahuje fotku
Tady je pár fotek, ať vidíte, jak to vypadá
Zakalená voda v jezírku, 12.2.2009
Tak jsem se vrátil z chalupy. Na jezírku byla asi 10cm vrstva sněhu a led byl silný taky asi 10cm, takže ryby docela chudáci. Rozehříváním ledu bych strávil celý den, takže nezbývalo nic jiného, než jim prostě tu díru prostě vykopat Na hladinu... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 12.2.2009
Panejo, to je fakt paráda. Je vidět, že už ho máte delší dobu, rostliny jsou pěkně vzrostlé, ryby jakbysmet . Mě nejvíc fascinuje, že při takovém množství ryb a relativně málo rostlin v pobřežní zóně zůstává voda takto čistá (asi máte opravdu... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
Ladiku, tak tomu říkám opravdu krásné jezírko! Fakt nevím, jak se Vám toto podařilo, ale je to senzace!! Ryby máte moc pěkné, rostliny také, voda je průzračná - co víc by si člověk přál. Jen tak dál!
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
Jo, to věřím, ale problém je, že voda co teče z vodovodu je u nás na chalupě voda ze studny . Vodovod jako takový tam nemáme.
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
Aha, tak to jo . Já jsem to napouště vodou z okapů, když pršelo a něco jsem taky dopustil vodou, co natekla do studny.  Zdá se mi to, nebo tam fakt nemáte fólii?
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
Pěkné jezírko. Koukám, že se zakalením vody jste na tom podobně jako já
Zakalená voda v jezírku, 11.2.2009
Až najdete nějaké pěkné fotky, rozhodně je sem dejte! Mimochodem, když zítra pojedu na chalupu a jezírko bude opět zamrzlé, co mám teda dělat? Říkáte, že vysekání ledu je pro ryby stresující, tak jak jinak jim mám pomoci a dodat vzduch?
Zakalená voda v jezírku, 9.2.2009
Přesně to právě chci zkusit. Zjistím, do jaké výšky vyčerpá toto čerpadlo vodu a od toho by se odvíjela stavba potůčku atd. Až přijedu zpět, napíšu sem údaje, které jsou na filtraci a na UV lampě, nevím jestli i na čerpadlu, záleží, jak bude voda... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 8.2.2009 Obsahuje fotku
Je mi jasné, že by voda měla téct pomalu kvůli rostlinám a vyplavování, ale nadruhou stranu se zase bude méně okysličovat voda v rybníčku. Mimochodem - našel jsem ještě nějaké fotky, takže posílám, abyste měli co nejlepší představu (na té první... celý příspěvek >
Zakalená voda v jezírku, 8.2.2009
Tak nakonec to udělám asi následovně: Příští týden pojedu na chalupu, kde máme rybníček - tam ořežu rostliny těsně nad ledem, jak jste mi doporučovali. Až se trochu oteplí, mám v plánu vypustit tak 1/4, max 1/3 rybníčku, vlézt do něj a vybrat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika