Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jak sázet česnek, 12.1.2008
Tuším že existuje česnek paličák a "ten druhý". Doma jsme na podzimní výsev používali vždy česnek paličák. Obávám se, že ten druhý tvoří převážnou část česneku prodávaného v supermarketech, původem většinou z Číny. Proto je lepší přidat pár korun a... celý příspěvek >
Cukrový/vodní meloun, 12.1.2008
Zaujal mne příspěvek o pěstování melounů v Praze. Je vůči teplotám odolnější vodní nebo cukrový meloun? Mám hromadu, na kterou leta sypu trávu, prokládám zemí. Děkuji. Pepík
Jak se zbavit mechu, 12.1.2008
Píšete o vyčerpané půdě pod trávníkem. Máte zkušenosti s politím trávníku koncem zimy rozředěnou močůvkou. Děkuji za informace.
podnož z pecky, 8.1.2008
Tu prosbu o radu jem psal já. Diskuse okolo kůlového kořene mi připomenula doby, kdy jsem dobýval staré vysokmeny, roubované zřejmě na pláňatech z mezí. Připadal jsem si jak ve filmech kde vojáci zakopávali tanky. Než jsem dostal na přeseknutí... celý příspěvek >
odolnost proti strupovitosti, 6.1.2008
Když se tady rozebírají staré odrůdy, co ONTARIO. Mně ty kyselé zelené placky docela chutnají. Na štrůdl jsou vynikající. Bohužel, chutnají i jakýmsi červům. Někdy to jsou díry, že bych tam strčil prst. Čím a jak stříkáte jabloně? Zdraví Pepík.
angrest napadla plisen, 5.1.2008
Myslím, že ani ty rezistenty nejsou úplně odolné. Pokud někde na kraji města v křovinách přežívají angrešty napadené padlím, je to asi nekončící boj. Ideální by bylo na několik let široko daleko zlikvidovat všechny angrešty a pak začít s... celý příspěvek >
stará broskev - foto, 3.1.2008
Při řezu během květu a poté ještě při probírce všech menších plodů se mnou nemluví ani rádio.
kdo poradi?, 3.1.2008
Proč při výsadbě děláte ten 20cm kopeček? Děkuji ze prozrazení know-how. Pepík
Z jaké strany by měla být broskvoň chráněna?, 3.1.2008
Já bych ještě přidal zimní nátěr vápnem, nebo o kmínek opřít z jižní strany široké prkno. Nebo když je hodně sněhu, zaházet stromek až do koruny. V únoru už dokáže slunko hezky hřát a v noci je pěkný mráz. To broskvi nesvědčí. Pepík
Roubování višně, 3.1.2008
Je to s roubováním višně stejné jako u třešně? Děkuji za rady. Mám mladou višeň Favorit a jak jsem četl na tomto fóru, je většinou pro ozdobu než pro plody. Pepík
Řezání třešně?, 3.1.2008
Už jsem to našel. Je to z časopisu Zahrádkář, ročník z těch několika listů nepoznám. Článek se jmenuje Tvarování a řez slivoní, třešní a višní, autor Josef Sus. Jedná se o vylomení mladých větví rostoucích v ostrém úhlu. Odstraní se "dřevní klín" a... celý příspěvek >
pro VašekB, 30.12.2007
Je zde zmínka o livingu. Co mám zmáčknout, abych se tam dostal?
pro VašekB, 29.12.2007
Pane VaškuB, děkuji za radu, našel jsem co potřebuji. Pepík
pro VašekB, 28.12.2007
V sekci listnáče chválíte muchovník. Můžete, prosím, uvést odrůdy, které se Vám osvědčily? Děkuji. Pepík.
Nejchutnější odrůdy broskví, 27.12.2007
Spíše než podle chuti je třeba volit odrůdy podle lokality. Pokud nejste z jižní Moravy, tak asi bude nejdůležitější poznámka "odrůda vhodná i pro okrajové oblasti". Asi nezklame Red Haven. Mně chutnají i bělomasé broskve, např. Luna. Pokud chcete... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika