Příspěvky uživatele - 160.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uškodí mráz rostlinám?, 30.1.2010
Tohle mohu potvrdit. Na podzim jsem zapoměl bezdrátové čidlo teploměru venku na zemi a před týdnem na něj "sjel" sníh ze střechy garáže. Teď je asi metr pod sněhem a od té doby ukazuje -0.1 stupně. Na vykopání by to chtělo krumpáč a to bych... celý příspěvek >
Ziziphus, 1.2.2009
Zdravím. Já jsem tohle ovoce jedl v Číně a moc mě chutnalo. Ale je pravda, ze bylo dozráté v tamních podmínkách. Chuť i konzistence dužniny připomínala jablko, ale nebylo tak šťtavnaté. Ale na chroupání v kanceláři jsem si je od místních na ulici... celý příspěvek >
Zná někdo tohle "exotické" ovoce?, 12.10.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, pred pár dny jsem se vrátil z Číny, kde jsem mimo jiné narazil i na velmi zajímavé ovoce, o kterém však opravdu netuším, kam jej zařadit. Jedná se o malé plody velikosti menší švestky. Barva a tvar viz. obrázek. Chuť plodu je velmi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika