Příspěvky uživatele - 253.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ćím dezinfikovat rybníček, 18.5.2010
Nevím co to je za zkratku malach. Mohla byste to prosím napsat celé.
Ćím dezinfikovat rybníček, 13.5.2010
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Jedná se o to, že nevím, čím bych měl dezinfikovat rybníček asi 300 kubíků. Věc se má tak, že momentálně v něm jsou tříletí kapři a ti umírají, tak jeden denně. Mají na sobě trochu plísně i ti co už dodělávají... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 23.12.2009 Obsahuje fotku
Děkuji za informace Jak píšete s propadlým koláčem, také zkušenosti nemám, vlastně jsem to viděl jen u kvasu známého, který měl bečky v kotelně ve velkém teple. Ještě přiložím přiblíženou fotku těch bublinek. Chtěl bych se teda ještě zeptat jestli... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 21.12.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, když jsem zaklásal toto vlákno, tak jsem nečekal, že tu bude tolik rad a názorů, které mi v přípravě kvasu a následném zpracování velice pomohly. Každopádně za ně děkuji, jsem o hodně chytřejší. No, ale zatím nemám kvas moc okoukaný (bez... celý příspěvek >
Dilema (těsné) uzavírání bečky s kvasem, 17.11.2009
Dobře, děkuji za radu, nechát to tak jak to mám.
Dilema (těsné) uzavírání bečky s kvasem, 14.11.2009
Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu a o názory ohledně dilema uplného zavírání bečky s kvasem. Četl jsem tom i v jiných vláknech i na jiných stránkách na internetu, ale tak nějak jsem z toho docela zmatený. Teprv druhým rokem dělám kvas, tak se... celý příspěvek >
Pálenka - letos poprvé, 25.10.2009
Tak už jsem to zjistil. Bude to o deset korun na litru viz Celníci si vzali na mušku pěstitelské pálenice.
Pálenka - letos poprvé, 17.10.2009
Dobrý den, využil bych tohohle vlákna, abych nemusel kvůli jednomu tématu zakládat nové. Chtěl jsem se zeptat jestli nevíte, jak se po novém roce projeví zvýšení spotřební daně na líh do pálení slivovice. Pokoušel jsem se hledat na internetu, ale... celý příspěvek >
Lze dávat sušené švestky do kvasu?, 12.9.2009
děkuji za odpovědi
Lze dávat sušené švestky do kvasu?, 12.9.2009
takže kdybych teď naházel do bečky tak tři kýble a postupně přidával popadané svěstky a tak za těch deset dnů všechno ničemu to nevadí? loni jsem někde četl, že max týden by se mělo přidávat, pak už do sudu nic nedávat.
Lze dávat sušené švestky do kvasu?, 10.9.2009
Ono totiž ty švestky nejsou uplně dozrálé, no některé teda jsou, ale ty co popadaly tím větrem nejsou, tak jsem si myslel, kdybych to na nějakou dobu rozprostřel na sluníčku, aby to nebylo v mokré trávě a pak dal do sudu, tak bych tím nic nepokazil a... celý příspěvek >
Lze dávat sušené švestky do kvasu?, 9.9.2009
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu ohledně popadaných švestek. Během posledního víkendu byl velký vítr a opadalo hodně švestek. Švestky budou tak akorát do kvasu, tak za deset, čtrnáct dní. Takže zbytek oklepat zatím nemohu, abych to přidal k... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 14.2.2009
To mne ani nenapadlo...  u nás na vesnici se určitě někdo najde, kdo se pletením košíků zabývá zkusím se zeptat jestli by to zvládnul, díky za tip.
Pokazil jsem kvas?, 28.1.2009
Petka byla jen dočasné řešení, když jsem nečekal, že by se toho mohlo tolik vypálit a na převoz jsem nic neměl. Už je vše ve skle.
Pokazil jsem kvas?, 28.1.2009
Dobrá, děkuji za doporučení.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika