Příspěvky uživatele - 84.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Preštepenie staršej jablone, 4.2.2009 Obsahuje fotku
Radšej som ich odfotil, niektoré síce nie veľmi dobre... ale chrastavitosť vidno dobre...
Hrúbka vrúbľa, 1.2.2009
niekto tu tvrdil, že sa dvojročnými dá...
Preštepenie staršej jablone, 1.2.2009
Zmysel to má, lebo sa mi ho nechce vykopávať .  Ja som po otcovi takto tvarovaných stromov  zdedil viacero , hlavne Golden Delicious. Popozeral som teraz dôkladne internet, Starking to rozhodne nie je, podľa obrázkov to najviac vyzerá ako... celý příspěvek >
Hrúbka vrúbľa, 31.1.2009
Nechám si poradiť... ten strom nie je môj, rastie nadivoko na lúke, skúsim ho troška zmladiť a zároveň vrúbľovať 2ročnými výhonkami.
Preštepenie staršej jablone, 31.1.2009
Poprosil by som, keby niektorý z prítomných odborníkov mohol popísať prešvrúbľovanie staršej jablone. Mám Starkrimson, priemer kmeňa cca 50cm, rozvetvuje sa cca 50cm nad zemou 4 konármi o priemere cca 15-20 cm.Trpí chrastavitosťou a v zásade nikomu... celý příspěvek >
Dusená kapusta, 25.1.2009
Podľa mňa by z toho zostal len kaša... ale dá sa zmraziť.
Hrúbka vrúbľa, 21.1.2009
Mám možnosť získať vrúble veľmi starej ale chutnej žltej slivky, veľké plody, asi ako Althanka, dobre ide od kôstky. Problém je, že ten strom je starý a je na ňom iba zopár výhonkov hrubých ako sirka. Dá sa to úspešne vrúbľovať? všade sa píše o... celý příspěvek >
Peruánská višeň, 19.1.2009
Mexická nie je tak chutná..je to skor zelenina.
Hledám starší odrůdu slívy, 18.1.2009
Mala trošku načervenalé líčko? Ja si z detstva spomínam na taký strom, nedávno som sa naň bol pozrieť, ešte žije, ale žiadne mladé výhonky vhodné na vrúble nemá... asi na nom zrežem nejaké konáre, aby obrazil novými výhonkami... lenže mne sa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika