Příspěvky uživatele - 4.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda jabloně - kdo to zná?, 29.11.2007
Vážený pane. Prosím Vás, v  příhodné době  zajistěte rouby z jabloně, kterou popisujete. Pokusím se o roubování, budu-li úspěšný poskytnu Vám v budoucnu i stromek. Poštovné si uhradím. Děkuji Vám za ochotu. Václav JanošVrbětice... celý příspěvek >
Reference na firmu stare odrudy z Bojkovic, 29.11.2007
S panem Radimem Peškem se znám osobně. Pěstování stromků je jeho jediným zdrojem peněz, tomu odpovídá i jeho poctivost. Každému mohu doporučit spolupráci s ním. Má velký odrůdový záběr, spolupracuje s více lidmi. Cestuje často do zahraničí, kde se... celý příspěvek >
šárka, lokalita 11 km od Luhačovic směr Val. Klobouky nadmořská výška 400 m.n.m, 25.11.2007
Děkuji. Bohužel mám vyzkoušené že durancie trpí mrtvičkou (neznám odborný název) Na jaře uschne půl stromu a další rok zbytek pak je vhodný jen do kotla.  Někdy tak skončí i 50 % vysazených durancií. Nevíte jestli se tomu nedá nějak zabránit?
šárka, lokalita 11 km od Luhačovic směr Val. Klobouky nadmořská výška 400 m.n.m, 24.11.2007
A jakou odrůdu byste mi doporučil? Aby byla odolná proti šárce a aby byly trnky vhodné do kvasu.
šárka, lokalita 11 km od Luhačovic směr Val. Klobouky nadmořská výška 400 m.n.m, 22.11.2007
Dobrý den. Bohužel přilšel čas, že se šárka dostala i do našich končin. Proto žádám o radu jestli nemáte zkušenost s roubováním švestek Wangheimova a Hamanova? Můžu použít  podnož mirabelku? Nevíte kde bych sehnal kvalitní... celý příspěvek >
Velká červenofialová ryngle, 22.8.2007
Mohl by to být Denbigh. Podle pomologie si má známá uzčila Denbigh, jako odrůdu ovoce, jež pravidelně pojídají u příbuzných. Pracovali jsme s Lidovou pomologií - autor Josef Vaněk. Zajistila si rouby, nyní již vše pěkně roste, rád Vám v únoru či... celý příspěvek >
Odrůda jabloně - kdo to zná?, 19.8.2007
Prosím, o emailovou adresu na Vás, pište na: JanosVaclav@seznam.czDěkuji za ochotu, přeji vše dobré. Václav
Jak zlikvidovat plevel v trávníku? - viz diskuse, 11.7.2007
Doporučil bych BOFIX, je sice dražší, ale obsahuje učinné látky přípravku LONTREL a STARANE.
Roundup ve vyšších koncentracích bere naprosto vše?, 13.6.2007
Zabral mi Aminex. Je vyzkouseny i v jehlicinach.
Křovinořez Stiga SB40 versus Dolmar MS340, 2.6.2007
Nazdar Pavle tak jsem je okukoval můj názor je takový: Stiga je "Švéd" montovaný v Itálii postavený z kvalitních dílů s dostupným servisem, dobrou cenou ND, bohatým příslušenstvím, má tvrdší silenbloky a je těžší, o to méně  je naní plastu... celý příspěvek >
Zčernání větví kroucené vrby, 29.5.2007
Mám zkušenost, že kroucená vrba pro dekorativní účely se má ořezat až po mrazících a ne těch prvních. Záleží na zimě. Například letošní zimu bych vrbu neřezala vůbec.S úspěchem jsem vrbu ořezala v prosinci 2005, větve nechala na stanovišti vystavené... celý příspěvek >
Barva anglické růže?, 20.5.2007
Zdravím vás přátelé! Koupili jsme si minulý týden na poslední chvíli anglické růže, čtyři druhy. Poněvadž tam zrovna nebyl pán, který by té problematice rozumněl, nevěděli jsme o jaké barvy jde. Na intrenetu jsem zjistil barvy třech, ale čtvrté... celý příspěvek >
Jak vyhubit mravence?, 20.5.2007
Zdravim vas přátelé! Mam takový dotaz, neví někdo jak učinně vyhubit mravence. Zakladáme novou zahradu, vysadili jsme 14 nových stromů a právě do kypré půdy kolem stromků se nám uhnízdili mravenci. Vylézají po kmeni až do korun stromů. To samé se... celý příspěvek >
Boj se sviluškami je marný, 19.12.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebuji poradit,loňské léto jsem dostala pokojovku, měla pod listy pavučinky. Postříkala jsem ji biolog. roztokem, a dala ven aby mi nenapadly další rostliny.Myslela jsem si, že to bude v pořádku. Ale po nějaké době se mi začaly... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika