Příspěvky uživatele - 6.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Savo a vícesložkové tablety?, 8.7.2010
nejen že to můžete dávat, ono je to z řady důvodů velmi žádoucí, zejména pokud nenapouštíte vodu z řadu, ale chem. neupravenou vodu např. ze studně.
Sousedka klepna, 19.5.2010
 Vážení, toto jsou jen hloposti, které Vám i závidím! Kdyby jste měli za plotem jednu báječnou gastronomickou firmu, denně zápach s kuchyně, opilé návštěvníky kurzů válící se po našem plotě a neschválenou udírnu od plotu zhruba půl metru kde udí... celý příspěvek >
Je Summit opylovačem pro Karešovu rannou?, 28.3.2010
Summit není žádná ranná odrůda, v mých podmínkách dozrává koncem června či zač. července, ale neuvědomuji si teď, zda se doba kvetení s Karešovou míjí.  Mohu dát vědět za měsíc.
Jak je to s tím smáčedlem?, 1.3.2010
Dalsia moznost, ze ionove tenzidy mozu interferovat s nejakou latkou s opacnym nabojom. No sláva, konečně někdo dokázal vyhmátnout podstatné! Překvapuje mně lehkost, s níž někteří diskutující používají  slovo "smáčedlo". Nestačí vědět, že... celý příspěvek >
Jak odnaučit přeskakování plotu, 11.2.2010
ahoj, toto jsme řešili taky strašně dlouho, naše ovce si to vandrovali sem a tam a chytat každý den 15ti hlavé stádo bylo šílený. Obcházely vesnici pěkně po silnicích, požraly sousedům čerstvě zasazenou trávu, udupaly co mohly... Měli jsme 110 cm... celý příspěvek >
Elektrická pila Partner ES 2014, 31.12.2009
Máte někdo zkušenosti s elektrickou pilou Partner ES 2014? Líbí se mi, že je lehká, ale nevím není-li to na úkor funkčnosti. Dana
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.10.2009
předpokládám, že Vaše podrážděná reakce je na můj 3 měsíce starý příspěvek a moc ji nechápu - já přece nezpochybňuji Vaše informace o sladidle na bázi chlorovaného cukru. Já pouze glosoval, že chlorací cukru lze vyrobit cosi daleko sladšího, zatímco... celý příspěvek >
Zaseklý nůž u elektrické sekačky?, 19.8.2009
Dobrý den, dnes se mi to stalo také s tou samou meroxkou z Baumaxu, akorát že 2měs. po záruce-jak jinak. Má to cenu dávat do servisu? Ilík.
Rychlá pomoc mých paprik?, 14.8.2009
Snazil jsem se nechemicky, bohuzel neuspesne:(jaky tedy pripravek doporucujete?
Zahradní traktor do svahu, 16.7.2009
kouknete se na diskuzi Travní traktor Partner P 200107HRB, ktera je kousek nize, tam jsem se snazil to podrobne popsat. Muj svah je kolem 28%. Jinak uz mam dve videa, jedno z kratkeho svahu 42% a druhe 46%. Nevite nekdo kam je kam je umistit, abych... celý příspěvek >
Praskání plodů, 15.7.2009
K uvedenému problému jsem 20.2. v této diskuzi popsal, jak předcházet tomuto nedostatku. Od začátku tvoření plodu provádím postřik na list přibližně 4% roztokem hořké soli po 14ti denních intervalech do poloviny července. Broskvoń vápním před zimou,... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 8.7.2009
Vsechny vas zdravim! nekteri, co to tady sleduji diskuze o zahradnich traktorech mozna vedi, ze si tady nekdo koupil Deera pres Ebay. Jsem to tedy ja.  V principu jsem mel jeden problem, ze jsem s trakturkem nikdy nesekal a nevedel jsem, co... celý příspěvek >
Rozmetací a sypací vozíky, 22.6.2009
Zakoupil jsem si rozmetací vozík Hecht 270. Bohužel v manuálu není uvedeno množství dávkování na desetimístné stupnici. Nemáte někdo tento vozík, popřípadně nějakou zkušenost? Díky...
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
na konci rozkladu jakékoliv bílkoviny jsou amonné ionty...  O hnojení placentami nic nevím (odmyslím-li morbidnost, přijde mně to dost přitažené za vlasy - zkuste si v dnešní hysterické době  plné všejakých pandemií vyprosit na jatkách... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 17.4.2009
Ten kámen není impregnován kompletně v celém svém objemu. Napajcovány jsou pouze plochy leštěné, spíš proto, aby do pórů nepronikaly nečistoty zvenčí (bláto, rez, tlející listí, olej, vosk atd atd), které se pak obtížně z kamene dostávají.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika