Příspěvky uživatele - 161.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlehlá zahrada na skále, 27.2.2007
vajgélie mi nepřijde vhodná k výsadbě do "živého plotu"...podle mě potřebuje spíš oporu a myslím si, že pletivo na plotě by ji nestačilo.... jinak na zahradě už máme zlatici, ale nepřijde mi, že by rostla tak vysoko... no a jehličnany ne-e...... celý příspěvek >
konec povolení na čerpání vody k zálivce, 15.2.2007
Podívejte se na www.zanikpovoleni.cz. Jana
Hortenzie, 13.2.2007
dobrý den, taky bych měla dotaz k hortenzii. Mám na zahrade jeden keřík, už docela veliký a chtěla bych ho přesadit na jiné místo. Je vhodné doba na jaře? A druhá věc - dá se hortenzie dělit na trsy a tím množit? děkuji JAna
základní zásady po hobby pěstování sadby, 9.2.2007
o těch denních a nočních teplotách jsem teď četla v časopise. tak vám to sem překopčím, až budu mít chvilu. Jana
zimní řízky - druhy keřů, 7.2.2007
hmm, tak jak kokám, tak nikdo asi netuší :) tak já jsem to zkusila a na jaře dám vědět.... Jana
zimní řízky - druhy keřů, 1.2.2007
Dobrý den, poradíte mi někdo, jestli jde rozmnožovat zimními řízky tyto keře? líska trnka škumpa kalina bez děkuji za radu, Jana
Hyacinty v lednu, 26.1.2007
nebo zkuste rychlení, které popisuje pan Basik na svých stránkách... "Pro potěchu z překrásných, voňavých květů je můžeme doma snadno přirychlovat. Sázíme do menších květináčů tak, aby vyčnívala špička cibule, nebo dáme hyacint do speciální... celý příspěvek >
keře a stromy ze semen, 19.1.2007 Obsahuje fotku
máte někdo zkušenosti s pěstování okrasných keřů a stromů ze semen? Zajímalo by mě, jak dlouho trvá, než se z rostlinky stane keřík, třeba u rododendronu a jestli se to vůbec vyplatí. Díky Jana
Okrasná vrba, 18.1.2007
http://www.floranazahrade.cz/aktual/stromy.htm více je v tištěné verzi časopisu. Jana
zelenina x popel, 15.1.2007
moc děkuju za rady, popel je z kotele, kam samozřejmě nehážeme nic jiného - ani by mě nenapadlo házet pet lahve či plasty do kotle - od toho jsou kontejnery.... Ještě jsem na to místo navezla část zeminy a tu na jaře doplním... celý příspěvek >
zelenina x popel, 15.1.2007
Dobrý den, na zahradě mám bývalé pařeniště, kam jsem loni v zimě vysypávali popel z kamen (ze dřeva)....ten jsem zaryli do země. Letos bych tam chtěla zasadit zeleninu, ale nevím, jestli popel není škodlivý. Poradíte mi někdo? Děkuju Jana
šeřík, 20.11.2006
hřížením, jana
Tulipány, 8.11.2006
dobrý den, já to dělám tak, že zasadím do květináče, ten obalím bublinkovou folii nebo slámou (pokud máte) shora ještě přikryju chvojím nebo listím a něchám venku u domu. Zatím vždy vykvetli. Jana
ochrana tulipánů před hlodavci, 19.10.2006
Děkuji za radu, letos už je asi stejně pozdě na sázení, tak to zkusím příští rok. Doufám, že cibulky vydrží, i když nebudou zasazené.
Lilie z květináče ven, 28.7.2006
Dobrý den, já osobně bych je nechala do podzimu, pak vyjmula z hlíny, nechala přes zimu ve sklepě a na jaře zasadila....
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika