Příspěvky uživatele - 187.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém výberu odrody, 14.1.2009
Diky za rady, tiez som tipoval za favorita Barboru, v atlasoch som nasiel aj Krasku a Veselku/maju byt tiez sladke a stavnate/.Najnovsiu odrodu Kioto asi pozna z praxe malokto, ale asi ju tiez vyskusam no len jeden strom. S pozdravom Prefect
Problém výberu odrody, 13.1.2009
Zdravim Vas, rad by som sa spytal na radu pri vybere odrody.Zhanam sladku a štavnatu marhulu. Vyberam z tychto odrod: Barbora, Kraska,Veselka, Kioto. Dakujem
Aku knihu o rezani kupit?, 10.12.2008
Dakujem vam.Budem sa musiet teda poobzerat po knihkupectvach alebo na internete. S pozdravom Prefect
Aku knihu o rezani kupit?, 9.12.2008
Dobry den, chcel by som kupit knihu o rezani ovocnych drevin, ale je ich tak vela, ze si neviem vybrat, myslim, ze by mala byt nazorna, s obrazkami znazornujucimi jednotlivy rez pri rozlicnych ovocnych stromoch.Tak mi prosim skuste nejaku doporucit.... celý příspěvek >
Rezat stromy, alebo nie?, 1.12.2008
No to by ma zaujimalo ako to dopadlo vam Pepiku?Preto som sem pisal.Podla sposobu ako ste to napisali myslim, ze jednoznacne v prospech rezanej/upravovanej/ broskyne, alebo sa mylim.
Rezat stromy, alebo nie? , 30.11.2008
Dakujem vsetkym za rady. S pozdravom   PREFECT
Rezat stromy, alebo nie? , 29.11.2008
Dakujem za rady, to ze by boli plody mensie by mi az tak nevadilo, hlavne aby neboli chutovo znehodnotene.Chystam sa pestovat marhule, slivky,visne a jablone, mam uz vybrane aj odrody a stale nie som rozhodnuty ci rezat alebo nie. Kedze idem tieto... celý příspěvek >
Rezat stromy, alebo nie? , 29.11.2008
Mal som skor na mysli, ci vobec rezat kostkoviny, skusal niekto z vas uplne ponechat strom jeho osudu.Ako to dopadlo?To by ma najviac zaujimalo.
Rezat stromy, alebo nie? , 29.11.2008
Dobry den, zacinam s pestovanim kostkovin a jabloni a neviem sa rozhodnut, ci rezat alebo nie, pocul som, ze pri rezani su stromy nachylnejsie na infekcne choroby, tak neviem, ma niekto s tym skusenosti, dakujem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika