Příspěvky uživatele - 102.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzrastle stromy sadenie, 30.4.2011
tak skusim nadviazat na povodny clanok. jednu jedlu normandsku sme uz zasadili. Islo to do jamy na spodok granulovany hnoj na to original substrat na konifery a do toho bal. Bal sme davali velky pozor aby sa neposkodil a teraz otazka kolko vody... celý příspěvek >
Husqvarna 351, 13.3.2011
zdravim vas ma niekto skusenosti stouto pilou? potrebovakl by som porad a nieco o tej pilke co to je za pilu... dakujem za vase nazory
Lištová sekačka Rotax, 2.2.2011
Mam tiez tuto kosacku, je perfektna i na dnesnu dobu.V terene prejde skoro vsetko.Kosacky z Jicina sa na nu nechytaju, akurat su novsie.
Aká je to odroda?, 3.8.2010
Dobrý deň,ako píšem vyššie, aj podľa mňa by to mala byť Oullinská, len ma miatlo to dozrievanie.Ak ju máte a zdá sa Vám, že je to ona, tak to asi bude pravda a odteraz ju považujem za Oullinskú.Vďaka.
Aká je to odroda?, 27.7.2010
Strom mal nepravidelný tvar, rozvetvoval sa už od výsky asi 50 cm na tri kmene, dva z nich boli poškodené mrazom, takže ho postupne zmladzujem.Bol asi 6 m vysoký a rovnako široký.
Aká je to odroda?, 26.7.2010
Asi to nevyriešime, možností je viac, každopádne všetkým vďaka za ochotu.
Aká je to odroda?, 25.7.2010
To by som bol rád, keby to bola ona, ale v literatúre sa píše, že dozrieva v 1.tretine augusta.Vzhľadom na moju nadmorskú výšku sa mi zdá nepravdepodobné, aby dozrievala o 7-14 dní skôr.
Aká je to odroda?, 24.7.2010
Zelená ringlota rastie vedľa a je ešte nezrelá.Najviac sedí popis na Oullinskú ale tá dozrieva až v druhej dekáde augusta(srpna),takže neviem čo to môže byť.
Aká je to odroda?, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý deň,vie niekto čo je to za odrodu?Strom má asi 30 rokov, plod má hmotnosť 40-45 g, je šťavnatý, chutný,dužina sa nie vždy dobre oddeľuje od kôstky, dozrieva v tomto čase, a aj keď iné druhy sliviek sú tento rok mimoriadne napadnuté šarkou, na... celý příspěvek >
Škůdce na blumě, 6.7.2010
dobrý deň,je to larva lienky(slunečka),budte rád, že ich máte, zlikviduje Vám vošky(mšice),tie diery sú od niečoho iného.
Nastavenie tl. spínača VR2D, 30.5.2010
Chcem zvýšiť tlak v systéme v rod. dome. Mám VR2D. Ako to mám urobiť?
Rozmnozenie cesnaku, 1.4.2010
ale ked ich necham pokope tak cesnak bude maly
Rozmnozenie cesnaku, 1.4.2010
Dobry den, v lete som nevybral vsetky struciky cesnaku tie male som tam nechal.A teraz mi vyklicili.Chcem sa spytat ci je mozne tie struziky(aj 5 klickov pri sebe) Rozsadit a tak vypestovat velky cesnak.Mozem to rozsaditt alebo popretrhavat, co stymy... celý příspěvek >
Katalogy - Husqvarna, 12.1.2010
Na tejto stranke partstree.com si mozete pozriet katalog nahradnych dielov na Vasu Husqvarnu po zadani cisla dielca alebo znacky a typu.Velmi uzitocne aj napriek tomu, ze je to v anglictine.Ak viete o nejakych inych strankach, prosim doplnte,... celý příspěvek >
Stihl 023 nestartuje, 3.1.2010
Tu pilu som kupil rozobranu v krabici.Vymenil som iba 1 piestny kruzok ako som uz pisal.Dal som ho do hornej drazky. Spodny som nechal povodny.Gufera ostali tiez povodne.Nevyzerali byt poskodene.Medzeru na zapalovani som nastavil na 0,3 az 0,35 mm (3... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika